Swanson Skrzyp Polny 500Mg/90 Kaps. Zobacz większe

Swanson Skrzyp Polny 500Mg/90 Kaps.

SW1354

SWANSON Skrzyp polny stanowi źródło cennych składników, które poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo działają uszczelniająco na naczynia krwionośne i wspomagają procesy przemiany materii.

Więcej szczegółów

087614113548
8%

Ilość w magazynie: mało

19,50zł
18,06zł netto

W ulubionych

Więcej informacji

Swanson Skrzyp Polny 500Mg/90 Kaps.


Swanson Horsetail Skrzyp polny stanowi źródło cennych składników, które poprawiają wygląd skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo działają uszczelniająco na naczynia krwionośne i wspomagają procesy przemiany materii.

ZAWARTOŚĆ 1 KAPSUŁKI: Skrzyp polny (z części nadziemnych) (1% krzemionki) 500mg

SKŁADNIKI: Kwas foliowy, żelatyna (otoczka kapsułki), maka ryżowa.Skrzyp polny, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająća), stearynian magnez i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające).

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie z jedzeniem
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

OPAKOWANIE: 90 kapsułekDołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu