VITADIET CHITOSAN + CHROM 120 KAPS. Zobacz większe

Vitadiet Chitosan + Chrom 120 Kaps. Poziom Glukozy

VD053

Suplement diety Chitosan+chrom, przyczynia się do utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, a także do prawidłowego metabolizmu makroskładników.

Więcej szczegółów

5900425005053
8%
VITADIET
Ichem Sp z oo
12 szt.

Więcej informacji

VITADIET CHITOSAN + CHROM 120 KAPS.


Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych
Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Chitosan jest rodzajem błonnika pozyskiwanego z pancerzy skorupiaków.

Składniki: chitosan (ze skorupiaków), kapsułka (żelatyna, barwnik-dwutlenek tytanu),  substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna (żel celulozowy), chlorek chromu (III).


Nazwa składnika

w 1 kapsułce

Chitosan

400 mg

Chrom

67 mcg (167,5% RWS*)


*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:  W celu uzyskania zamierzonego efektu zaleca się stosowanie 1-3 kapsułek/dzień w zależności od zapotrzebowania. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważoną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu