NATURES AID COMPLEX GRZYBÓW 60 KAP Zobacz większe

Natures Aid Organic Complex Grzybów 60 K

ND141720

Kompleks grzybów witalnych: reishi, maitake, shitake, cordyceps, które znane są ze swoich właściwości wzmacniajacyh witalność, przeciwnowotworowych i regenerujących organizm.

Więcej szczegółów

5023652417069
8%
NATURES AID
GreenPortTeam Sp z o.o

Więcej informacji

NATURES AID ORGANIC COMPLEX GRZYBÓW 60 KAP
Suplement diety

Preparat łączy pięć najbardziej popularnych i najszerzej zbadanych grzybów: Reishi, Maitake, Shiitake, Cordyceps i Chaga, zwanych „grzybami nieśmiertelności”.
Preparat polecany jest w celu zwiększenia wydolności oraz odporności organizmu. Stosowany jest również do odbudowy organizmu po wyniszczających terapiach, takich jak: chemio – i radioterapia.

Skład w 2 kapsułkach: organiczny puder z grzybów Reishi 200 mg, organiczny puder z grzybów Maitake 200 mg, organiczny puder z grzybów Shiitake 200 mg, organiczny puder z grzybów Cordyceps 100 mg oraz organiczny puder z grzybów Chaga 100 mg, roślinna osłonka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza) – materiał nieorganiczny.

Sugerowane dawkowanie: 2 kapsułki dziennie popijając szklanką wody lub wysypać zawartość kapsułki do soku, szejku, zupy czy jogurtu.

Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia.

Nie spożywać, jeśli opakowanie zostało naruszone. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostęnym dla małych dzieci.
Inne informacje: odpowiedni dla wegan i wegetarian, bez dodatku substancji smakowych i zapachowych, wolne od GMO, pszenicy, drożdży, nabiału, laktozy, orzechów, soi, soli i cukru.

Suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Data przydatności i numer serii umieszczone są na opakowaniu.

Producent: Natures Aid, Wielka Brytania
Dystrybutor: Green port Team Sp z  o.o., ul. Matuszewska 20, 03-876 War-szawa.

 

 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu