PRO AKTIV OLEJ ROKITNIKOWY SYBERYJSKI 100ML Zobacz większe

Pro Aktiv Olej Rokitnikowy Syberyjski 100Ml

PA9020

Olej rokitnikowy syberyski zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6, omega-7,omega-9 oraz witaminy ( C, E, K i B), karotenoidy (antywit. A), żelazo, magnez i krzemionkę.

Więcej szczegółów

5905133149020
5%
PRO AKTIV

Ilość w magazynie: mało

46,90zł
44,67zł netto

W ulubionych

Opis

układpokarmowy

Więcej informacji

PRO AKTIV OLEJ ROKITNIKOWY SYBERYJSKI 100ML


Suplement diety uzupełniający dietę w kwas α-linolenowy oraz linolowy.Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6, omega-7 i omega-9
 
Różne mikroelementy i witaminy promujące zdrowie, minerały, kwasy tłuszczowe, znajdują się w praktycznie każdej części rośliny rokitnika, włącznie z nasionami, liśćmi i korą. Jednak najsilniejszym koncentratem związków biologicznie czynnych jest bogaty olej z owoców rokitnika. Zawiera wiele witamin ( C, E, K i B), karotenoidy (antywit. A), żelazo, magnez i krzemionkę.

Zalecana dawka: 2,5 do 10 ml rano podczas posiłku.

Składniki: 100% olej z rokitnika syberyjskiego
 
W Indiach, jest ważną częścią tradycyjnej Ayurvedy. Jest on absolutnie niezbędny w chińskiej Farmakopei .
Sibu Yidian - klasyczna tybetańska książka medyczna napisana w VIII wieku naszej ery - poświęca trzydzieści rozdziałów niesamowitym zastosowaniom rokitnika. Sibu Yidian kładzie wielki nacisk na zdolności rokitnika "dla tonowania Yin i wzmocnienia Yang ".

Produkowany z owoców rokitnika rosnącego na ekologicznych obszarach Syberii.
 
Uwaga:
Opis właściwości preparatu Olej Rokitnikowy Syberyjski zawarty w niniejszym opracowaniu ma charakter wyłącznie informacyjny. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń. W żadnym wypadku kuracja preparatem Olej Rokitnikowy nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza medycyny.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu