Natures Aid Olej Z Wiesiołka 1000 mg 90 K omega 6

ND13720

Naturalne źródło omega-6 (GLA) Natures Aid. który wspomaga prawidłową pracę mózgu oraz układu nerwowego, wspomagają terapię atopowego zapalenia skóry, poprawiają jej wygląd, poprawia widzenie oraz wspomaga prace układu krążenia.

Więcej szczegółów

5023652380905
8%
NATURES AID
GreenPortTeam Sp z o.o

Więcej informacji

Olej z wiesiołka 1000mg 90 kapsułek
Suplement diety

Natures Aid Olej z wiesiołka jest naturalnym źródłem omega-6, niezbędnego nienasyconego kwasu tłuszczowego (GLA). Każda kapsułka zawiera gwarantowane 8 -10% GLA.
Kapsułka z olejem z wiesiołka "Natures Aid Evening" zawiera 1000 mg czystego, tłoczonego na zimno oleju z wiesiołka. Tłoczenie na zimno gwarantuje, że żaden z cennych składników oleju nie zostanie zniszczony podczas przetwarzania.
Kwasy tłuszczowe omega-6 wspomagają prawidłową pracę mózgu oraz układu nerwowego. Niedobór GLA znacznie przyspiesza proces starzenia się skóry. Kwasy tłuszczowe omega-6 wspomagają terapię atopowego zapalenia skóry, astmy, chorób oczu oraz chorób układu krążenia.

Dawkowanie: zażywać 1-2 kapsułki dziennie wraz z posiłkiem. Nie przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

 

Wartości odżywcze

ilość

% NRV

Olej z wiesiołka

1000mg

*

Kwas linolenowy

80mg

*

Witaminy E

6,7mg

*

Zawartośc kwasów tłuszczowych daje 8-10% GLA


*

Skład: olej z wiesiołka, żelatyna (bydlęca), gliceryna.

Produkt nie zawiera: GMO, pszenicy, glutenu, drożdży, nabiału, laktozy, orzechów, soi, cukru i skrobi. Bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaków.

Producent: Natures Aid, Wielka Brytania

Uwagi: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zaleca się stosowanie zrównoważonej i zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

 


 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu