Natures Aid Cytrynian Magnezu 125 mg 60 T

ND129420

Magnez i witamina B6 Natures Aid przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i funkcjonowania układu nerwowego. Magnez Natures Aid otrzymywany jest z cytrynianu magnezu. Badania naukowe wskazują, że jest on lepiej wchłanialny.

Więcej szczegółów

5023652294066
8%
NATURES AID
GreenPortTeam Sp z o.o

Więcej informacji

NATURES AID Cytrynian Magnezu 750mg z wit. B6 60 tabl.
Suplement diety


Magnez i witamina B6 przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Magnez Natures Aid otrzymywany jest z cytrynianu magnezu gdyż badania naukowe wslazują, ze jest on lepiej wchłanialny.

Magnez przyczynia się do: zmniejszenia zmęczenia, zachowania równowagi elektrolitowej, prawidłowego metabolizmu energetycznego, prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, prawidłowego funkcjonowania mięśni, prawidłowej syntezy białka, zachowania zdrowych kości i zębów.

Odpowiedni dla wegetarian i wegan

Skład: cytrynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloceluloza sodowa, przeciwzbrylająca substancja (roślinny kwas stearynowy i stearynian magnezu), substancja powlekająca (hydroksypropyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Zalecenia: przyjmować 1-2 tabletki dziennie z jedzeniem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

PRODUKT NIE ZAWIERA: pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, drożdży , nabiału, sztucznych dodatków, cukru, barwników, substancji zapachowych czy konserwantów. Bez wypełniaczy, substancji zbrylających czy innych sztucznych dodatków.

Producent: Natures Aid, Wielka Brytania

Uwagi: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu