MIRLEK LUD. REC. NIEPOKOJE, POBUDZENIA 30 SASZ. Zobacz większe

Mirlek Ludowe Receptury Niepokoje, Pobudzenia

ML685

Herbata stosowana przy napięciu nerwowym, niepokojach. Kozłek lekarski jest pomocny w okresach napięcia, stresu, drażliwości. Pomaga się odprężyć .Lukrecja wspiera system nerwowy a chmiel oddziałuje na niego kojąco.

Więcej szczegółów

5908228098685
2024-06-01
8%
MIR LEK

Więcej informacji

MIRLEK LUD. REC. NIEPOKOJE, POBUDZENIA 30 SASZ.

Mieszanka ziół z kozłkiem lekarskim

Kozłek lekarski jest pomocny w okresach napięcia, stresu, drażliwości. Pomaga się odprężyć.

Mieszanka ziół złożona z wysuszonych i rozdrobnionych części rośli takich jak: lukrecja, szyszka chmielu,  kozłek lekarski, pierwiosnek, melisa, lawenda, wrzos, gryka.

Kozłek lekarski jest pomocny w okresach napięcia, stresu, drażliwości. Pomaga się odprężyć. Lukrecja wspiera system nerwowy a chmiel oddziałuje na niego kojąco,  pierwiosnek może pomagać w odzyskaniu naturalnego dobrego samopoczucia, pomaga się zrelaksować, melisa pomaga utrzymać dobry nastrój, przyczynia się do optymalnego wypoczynku, lawenda sprzyja relaksacji a wrzos pomaga odzyskać równowagę.

Masa netto: 30 saszetek x 2,5g= 75g                                                                           

Składniki: korzeń lukrecji (16%), szyszka chmielu (16%),  korzeń kozłka lekarskiego (16%), kwiat pierwiosnka lekarskiego (16%), melisa (12%), kwiat lawendy (12%), kwiat wrzosu (8%), łuska gryki(4%)

Przeciętna zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu: trzy szklanki  naparu (750 ml) z trzech saszetek (7,5 g). Jedna porcja: jedna szklanka naparu (250 ml) z jednej saszetki (2,5 g).

Sposób przygotowania naparu: Saszetkę produktu umieścić w szklance lub w kubku ceramicznym 250ml i zalać wrzącą wodą. Przykryć i odstawić  na 10-15 min. Pić po wystudzeniu.

Zalecane spożycie: 3 razy dziennie po 1 szklance naparu z 1 saszetki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci

Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej
 i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od światła. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu