FLOS CITROKAP EKSTRAKT Z GREJPFRUTA 50ML Zobacz większe

Flos Citrokap Ekstrakt Z Grejpfruta 50Ml

FL774

Naturalny produkt podnoszący odporność organizmu, pomaga w walce z wirusami, bakterjami, pasożytami.

Więcej szczegółów

5907752643774
8%
FLOS
ZAKŁAD KONFEKCJONOWANIA ZIÓŁ "FLOS"
6 szt.

Więcej informacji

Flos Citrokap ekstrakt z pestek grejpfruta 50 ml

Grejpfruty znane są nam jako smaczne i zdrowe owoce, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z korzystnych substancji jakie znajdują się w ich pestkach. Wykazują one działanie zabójcze dla niekorzystnych drobnoustrojów, które mogą znajdować się w naszym organizmie.

Działanie prozdrowotne:

  • wykazuje aktywność bakteriobójczą
  • hamuje rozwój również niektórych wirusów, grzybów i pasożytów
  • działa jak antyoksydant dzięki czemu pomaga w walce z wolnymi rodnikami
  • działa wzmacniająco na organizm

Składniki: Glicerynowy ekstrakt z pestek grejpfruta 84 %, woda 13 %, przeciwutleniacz - witamina C (kwas L-askorbinowy) 3 %. Produkt standaryzowany jest na zawartość bioflawonoidów min. 800 mg/100 ml oraz na zawartość witaminy C (kwasu L-askorbinowego) - 3%.

 
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Pić 15 kropli produktu rozpuszczonych w 200 ml wody lub soku 3 razy dziennie. 45 kropli produktu (3 g) stanowi zalecaną porcję do spożycia w ciągu dnia. Po otwarciu zużyć w ciągu 6 miesięcy.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia (45 kropli = 3 g) zawiera: Glicerynowy wyciąg z pestek grejpfruta 2,5 g; witamina C (kwas L-askorbinowy) 90 mg (112,5 % referencyjnej wartości spożycia); Bioflawonoidy min. 19,2 mg.

 
Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, w temp. pokojowej. Chronić od światła.

 
Objętość netto: 50 ml


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu