Flos Mieszanka Stop Pasożyty 100 G Zobacz większe

Flos Mieszanka Pasokontrol 100 G

FL363

Mieszanka ziół.

Więcej szczegółów

5905279799363
8%
FLOS
ZAKŁAD KONFEKCJONOWANIA ZIÓŁ "FLOS"
25 szt.

Więcej informacji

Flos Pasokontrol 100g

 

Mieszanka Pasokontrol stanowi kompozycję ziół, które w pozytywny sposób wpływają na przewód pokarmowy. Ziele tymianku i korzeń omanu przyczyniają się do komfortu trawiennego, natomiast liść mięty pieprzowej, liść orzecha włoskiego oraz kłącze tataraku do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

SKŁADNIKI
ziele tymianku – 25%, korzeń omanu – 25%, liść mięty pieprzowej – 22%, liść orzecha włoskiego – 16 %, ziele piołunu – 10%, kłącze tataraku – 2%.

SPOSÓB STOSOWANIA
Przed każdym użyciem należy bardzo dokładnie wymieszać produkt!! 1 łyżeczkę mieszanki (1,5g) wsypać do termosu i zalać 1 szklanką wrzącej wody (250ml). Zamknąć i odstawić na 1 godzinę. Przecedzić. Napar spożywać najlepiej pomiędzy posiłkami. Do uzyskania korzystnego efektu wynikającego z deklarowanego działania zaleca się spożywać 1 szklankę naparu (250ml) przyrządzonego z 1 łyżeczki mieszanki (1,5g).

UWAGA
Z uwagi na skład mieszanki produkt nie powinien być spożywany przez dzieci do 12 r.ż., kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także przez osoby uczulone na składniki mieszanki. Produkt jest środkiem spożywczym i w przypadku jakichkolwiek problemów z przewodem pokarmowym należy spożywanie mieszanki skonsultować z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym miejscu, chronić od światła.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, chronić od światła.  

Masa netto: 100 g
Producent: Zakład Konfekcjonowania Ziół Flos Elżbieta i Jan Głąb Spółka Jawna Morsko 118


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu