FLOS MNISZEK KORZEN 50G Zobacz większe

Flos Mniszek Korzen 50G Reguluje Pracę Wątroby

FL295

Naturalny produkt wspomagający pracę wątroby.

Więcej szczegółów

5905279799295
2024-05-01
0%
FLOS
25 szt.

Ilość w magazynie: dużo

4,08zł
4,08zł netto

netto

W ulubionych

Więcej informacji

Flos Korzeń mniszka 50g


Mniszek lekarski to popularna w Polsce roślina, którą bez trudu można spotkać na łąkach czy trawnikach. Znane jest jej zastosowane ozdobne czy kulinarne, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z jego szerokiego zakresu działań prozdrowotnych. Wykorzystywane w lecznictwie są nie tylko korzenie mniszka, ale również kwiaty oraz liście, które także znajdą Państwo w naszej ofercie.


Właściwości prozdrowotne:

  • korzystnie działa na poziom cholesterolu we krwi: pomaga w obniżeniu poziomu cholesterolu całkowitego, złego cholesterolu LDL oraz triglicerydów, natomiast powodował wzrost poziomu dobrego cholesterolu HDL
  • pomaga obniżyć poziom bilirubiny we krwi silniej niż liście mniszka
  • ma działanie przeciwnowotworowe - wykazano, że pod wpływem ekstraktów z korzenia mniszka dochodziło do zmniejszenia liczby komórek nowotworowych
  • wspomaga odchudzanie i profilaktykę otyłości poprzez częściowe hamowanie powstawania nowych komórek tłuszczowych
  • ma działanie antyoksydacyjne


Składniki: wysuszony, rozdrobniony korzeń mniszka lekarskiego (Taraxaci radix) - 100%


Sposób użycia: Spożywać w postaci odwaru: 2 łyżeczki korzenia mniszka zalać 1 szklanką letniej wody, zagotować i utrzymywać we wrzeniu pod przykryciem przez 5-10 min. Następnie odstawić na 10 min. i przecedzić. Tak przygotowany odwar pić w ciągu dnia ( w podzielonych częściach) najlepiej na 1 godzinę przed posiłkiem.


Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu, chronić od światła.


Masa netto: 50 g


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu