Nowy Biolit Kurka Owocnik Pieprznika Jadalnego 90 kap Zobacz większe

Biolit Kurka Owocnik Pieprznika Jadalnego 90 kap

BIO851

OWOCNIK PIEPRZNIKA JADALNEGO

Więcej szczegółów

4670142963851
2026-06-24
8%
BIOLIT
BIOLIT EUROPE SPÓŁKA Z O.O.

Więcej informacji

Biolit KURK OWOCNIK PIEPRZNIKA JADALNEGO 90 KAP

Produkt zawiera sproszkowany owocnik pieprznika jadalnego znanego jako kurka, łac. Cantharellus cibarius. Kurka występuje w Europie od Skandynawii po Morze Śródziemne; jeden z najczęściej zbieranych grzybów w polskich lasach. Kurki żyją w symbiozie z sosną, świerkiem, dębem i grabem. Jedne z nielicznych grzybów, które spotykamy i zbieramy ze środowiska naturalnego jako zdrowe, bez infekcji robaczych. Cenione ze względu na aromat, smak, i jędrność.

Skład
Plus Icon
Ingredients/składniki: owocnik pieprznika jadalnego Cantharellus cibarius Fungus Fructus proszek zmikronizowany.

Zawartość składników wykazujących efekt fizjologiczny w dziennej porcji produktu – 6 kapsułek: pieprznik jadalny proszek zmikronizowany – 1800 mg.

Sposób użycia
Plus Icon
Dwie kapsułki trzy razy dziennie do posiłku, popijać wodą.

Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed dostępem światła. Osoby ze stwierdzoną nadwrażliwością na składniki produktu, nie powinny go spożywać.

Zaleca się nie łączyć produktu z innymi grzybami.

Ciekawostki
Plus Icon
Składniki botaniczne produktu pochodzą z czystych obszarów Ałtaju.

Pojemność: 90 kap

Podmiot odpowiedzialny: BIOLIT Europe Sp. z o. o. UL. JODŁOWA 8, 41-506 Chorzów

 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu