Nowy Medica Herbs Granat 520 mg 60 kap Zobacz większe

Medica Herbs Granat 520 mg 60 kap

MHE6286

wspiera układ krążenia

Więcej szczegółów

5907622656286
2026-04-27
8%
MEDICA HERBS
Medica Herbs Spółka Cywilna

Więcej informacji

Medica Herbs Granat 520 mg 60 kap

Granat (Punica granatum) posiada wysoką zawartość kwasu elagowego, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo – naczyniowego. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, sprzyja ochronie komórek przed wolnymi rodnikami. Wspomaga właściwe działanie układu immunologicznego. Dodatkowo jest stosowany przy dolegliwościach ze strony układu pokarmowego.

Składniki: wyciąg ze skórki Punica granatum; kapsułka (żelatyna – składnik otoczki).

Składniki w 1 kapsułce:
Wyciąg ze skórki Punica Granatum 520mg
(standaryzowany do 40% kwasu elagowego; DER 12:1)
w tym: kwas elagowy 208mg

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość: 60 kapsułek.

Kategorie: Odporność, Przeciwutleniacze, Serce i krążenie
Dodatkowe informacje
Dawkowanie: 
1 kapsułka raz dziennie.

Uwagi: 
Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.Producent: Medica herbs sc ul. Bieżanowska 23e, 30-812 KrakówDołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu