Nowy Medica Herbs Złocień Maruna 520 mg 60 kap Zobacz większe

Medica Herbs Złocień Maruna 520 mg 60 kap

MHE6675

wspiera naturalne odprężenie

Więcej szczegółów

5907622656675
2026-04-08
8%
MEDICA HERBS
Medica Herbs Spółka Cywilna

Więcej informacji

Medica Herbs Złocień Maruna 520 mg 60 kap

Złocień maruna (Tanacetum parthenium) wspiera stan naturalnego odprężenia, przyczyniając się do dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Wspomaga właściwe mikrokrążenie w naczyniach kapilarnych dzięki czemu wspiera prawidłowe odżywienie i dotlenienie tkanek organizmu.

Składniki: wyciąg z kwiatów Tanacetum parthenium; kapsułka (żelatyna – składnik otoczki).

Składniki w 1 kapsułce:
wyciąg z kwiatów Tanacetum Parthenium 520mg
(standaryzowany na zawartość 0,2% partenolidu; DER 5:1)
w tym: partenolid 1,04mg

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość: 60 kapsułek.

Kategoria: Spokój i sen
Dodatkowe informacje
Dawkowanie: 
1 kapsułka raz dziennie.

Uwagi: 
Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.


Producent: Medica herbs sc ul. Bieżanowska 23e, 30-812 KrakówDołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu