Nowy Medica Herbs Kozieradka 520 mg 60 kap Zobacz większe

Medica Herbs Kozieradka 520 mg 60 kap

MHE6712

wspiera układ pokarmowy

Więcej szczegółów

5907622656712
2026-06-20
8%
MEDICA HERBS
Medica Herbs Spółka Cywilna

Więcej informacji

Medica Herbs Kozieradka 520 mg 60 kap

Kozieradka (Trigonella foenum-graecum) wspomaga utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi oraz wspiera prawidłowy metabolizm tłuszczów. Przyczynia się do zachowania fizjologicznego pH żołądka, wspomaga apetyt oraz właściwe trawienie.

Składniki: wyciąg z nasion Trigonella foenum-graecum; kapsułka (żelatyna – składnik otoczki).

Składniki w 1 kapsułce:
Wyciąg z nasion Trigonella Foenum-Graecum 520mg
(standaryzowany na zawartość 50% saponin; DER 10:1)
w tym: saponiny 260mg

Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków takich jak konserwanty, barwniki, aromaty, wypełniacze. Odcień produktu może się różnić ze względu na intensywność koloru naturalnego składnika.

Zawartość: 60 kapsułek.

Kategorie: Poziom cukru, Trawienie
Dodatkowe informacje

Dawkowanie:  1 kapsułka raz dziennie.

Uwagi: 
Nie stosować u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zbilansowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.


Producent: Medica herbs sc ul. Bieżanowska 23e, 30-812 KrakówDołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu