Nowy BF Nasączone Płatki złuszczające KWAS GLIKOLOWY Zobacz większe

BF Nasączone Płatki złuszczające KWAS GLIKOLOWY

BE772

Złuszczajace Nasączone płatki z KWASEM GLIKOLOWYM 30 szt

Więcej szczegółów

5012251013772
2026-07-01
23%
BEAUTY FORMULAS
APS IMPORT-EXPORT SP Z OO

Więcej informacji

BF Płatki Złuszczające Nasączone Kwas GLIKOLOWY + Ekstrakt Arbuza 30 szt

 
zawierają kwas glikolowy oraz ekstrakt z arbuza
jednorazowego użytku; mogą być używane codziennie
małe opakowanie - idealne do podróży

Każdy płatek do twarzy został nasączony kwasem glikolowym, który pomaga uzupełnić utracone nawilżenie skóry. Stosuj codziennie, aby oczyścić skórę z zanieczyszczeń.
Odżywia i ożywia matową skórę. Płatki są wzbogacone o ekstrakt z oczaru wirginijskieg, który napina i tonizuje skórę oraz ekstrakt z arbuza, który uzupełnia utracone składniki odżywcze.

Sposób użycia: Ostrożnie otworzyć opakowanie i wyjąć pojedynczy płatek. Okrężnymi ruchami przesuwać płatek po twarzy i szyi, uważając, aby omijać okolice oczu. Pozostawić roztwór na skórze na minutę przed spłukaniem. Stosować codziennie, a następnie nałożyć krem nawilżający, aby uzyskać najlepszy efekt.

Unikać kontaktu z oczami. Jeśli to nastąpi, spłukać czystą, ciepłą wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie, przerwać stosowanie. Jeśli objawy utrzymują się, należy zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Tylko do użytku zewnętrznego. Stosować wyłącznie zgodnie z zaleceniami. Trzymać z dala od dzieci.

VEGAN FRIENDLY 100% biodegradowalne

Podmiot odpowiedzialny: APS IMPORT EXPORT SP. z o. o.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu