Nowy BF Pasta do zębów wrażliwych ochrona szkliwa 100 Zobacz większe

BF Pasta do zębów wrażliwych ochrona szkliwa 100

BE027

Beauty Formulas Active Oral Care Enamel 100 ml

Więcej szczegółów

5012251012027
2026-05-01
23%
BEAUTY FORMULAS
APS IMPORT-EXPORT SP Z OO

Więcej informacji

BF Active ENAMEL Protection Pasta OCHRONA SZKLIWA 100 ml


Pasta do zębów Sensitive Enamel Protect to idealne rozwiązanie do ochrony i pielęgnacji zębów. Została specjalnie opracowana, aby wzmacniać i chronić szkliwo zębów, zapewniając jednocześnie skuteczne czyszczenie.

Delikatna formuła jest idealna dla osób z wrażliwymi zębami, ponieważ pomaga zmniejszyć dyskomfort i ból związany z nadwrażliwością. Pasta do zębów jest odpowiednia również dla osób z delikatnym szkliwem, ponieważ pomaga wzmocnić i chronić zęby przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem kwasów i zużyciem.

Poświęć swoim zębom należytą uwagę i ciesz się zdrowym i pięknym uśmiechem.

Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zaleca się dokładne szczotkowanie zębów pastą do zębów Sensitive Enamel Protect przynajmniej dwa razy dziennie. Nałóż odpowiednią ilość pasty do zębów na szczoteczkę do zębów i myj zęby okrężnymi ruchami przez co najmniej dwie minuty. Następnie dokładnie spłucz wodą.

Dzięki paście do zębów Sensitive Enamel Protect możesz mieć pewność, że twoje zęby będą doskonale chronione i zadbane.

Podmiot odpowiedzialny: APS IMPORT EXPORT Sp. z o. o.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu