Etja Olej Macerat z Alg Spirulina 50 ml

Indeks
E514
Stawka VAT
23%
Opakowanie zbiorcze
18 szt.
Data ważności
2025-12-17
Producent:
ETJA
Podmiot odpowiedzialny
ETJA - spółka cywilna
EAN
5901138386514
Zaloguj się
aby zobaczyć ceny

Etja MACERAT Z ALG SPIRULINA 50 ml


INCI: Sinapis Alba Seed Oil, Spirulina Platensis Extract

100% naturalny macerat otrzymany w wyinku macerowania alg w zimnotłoczonym, nierafinowany oleju z gorczycy białej. Spirulina jest bogata w magnez, beta-karoten, witaminy A, B, C, D, E, K oraz kwas alginowy. Algi zawarte w oleju rozbijają tkankę tłuszczową, a olej z gorczycy dodatkowo poprawia, pobudza krążenie krwi oraz polepsza wchłanianie składników odżywczych i witamin. Aminokwasy oraz peptydy obecne w ekstrakcie z alg pozytywnie wpływają na jędrność oraz elastyczność skóry. Redukuje nadmierne przesuszenie skóry. Poprawia nawilżenie suchych pasm, ułatwia rozczesywanie oraz wzmacnia włosy. Regenerują i silnie natłuszczają zniszczoną i osłabioną płytkę paznokcia. Doskonały do każdego rodzaju skóry, szczególnie mało jędrnej, dojrzałej, suchej, zanieczyszczonej, o skłonności do stanów zapalnych.

Macerat z alg spirulina ETJA powstaje w procesie maceracji sproszkowanych alg w nierafinowanym i tłoczony na zimno oleju z gorczycy białej. Posiada certyfikat jakości, kartę bezpieczeństwa i  rejestrację w bazie CPNP. Produkt przebadany dermatologicznie.

NIE ZAWIERA PARABENÓW, KONSERWANTÓW, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW I ZAPACHÓW.

SPOSÓB UŻYCIA:

  •     bezpośrednio na skórę ciała w czystej postaci  - stosować na oczyszczoną, najlepiej wilgotną skórę,
  •     masaż ujędrniający we własnym zakresie – miejsca objęte cellulitem i pozbawione jędrności,
  •     doskonały dodatek odżywek i mgiełek do włosów,
  •     jako dodatek do odżywek i balsamów o działaniu ujędrniającym,
  •     kąpiel ujędrniająco-nawilżająca suchą skórę– dodaj ok. 5 ml (5-6 naciśnięć pompką dozującą) do wanny wypełnionej 1/3 ciepłej wody. Czas kąpieli do 20 minut. Zawarte algi również poprawią krążenie krwi całego ciała,
  •     jako składnik do domowego scrubu cukrowego lub solnego,
  •     bezpośrednie stosowanie na suche lub wilgotne włosy np. w postaci mgiełki – wymieszać macerat z wodą 1:20 (5ml maceratu na 100m wody) i aplikować w niewielkiej ilości na włosy,
  •     pielęgnacja i zabezpieczenie końcówek włosów – można też zastosować mgiełkę,
  •     pielęgnacja suchej skóry nóg – przed użyciem warto wykonać scrub cukrowy lub solny,
  •     jako odżywka do paznokci.

PRZECHOWYWANIE
Zawsze po użyciu zamykać pompkę dozującą nasadką ochronną oraz starać się przechowywać olej w chłodnym i ciemnym miejscu.

POCHODZENIE
Polska

Przed zastosowaniem mieszanki wykonaj test uczuleniowy – zwilżony olejkiem wacik umieść na nadgarstku lub przedramieniu, sprawdź reakcję skóry – jeśli w ciągu kilku godzin nie pojawią się zaczerwienienia, rumień, czy wypryski, możesz stosować bezpiecznie olejek.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent:
Przedsiębiorstwo Etja
ul. Reymonta 25
82-300 Elbląg
etja@etja.pl

Loading...