Yango Omułek zielonowargowy 90 k stawy kości

YA2941

Wykorzystana w produkcie małża nowozelandzka (omułek zielonowargowy) pochodzi z regionu Marlborough, który znajduje się w północnej części Wyspy Południowej Nowej Zelandii. Produkt standaryzowany jest na glikozaminoglikany (GAG).

Więcej szczegółów

5904194062941
2025-05-27
8%
YANGO
YANGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZI
8 szt.

Więcej informacji

Yango Omułek zielonowargowy 90 kapsułek


Liofilizowana nowozelandzka małża zielona standaryzowana na 3% glikozaminoglikanów.

Omułek zielonowargowy (Perna canaliculus) jest skorupiakiem, występującym w wodach Nowej Zelandii. Wyróżnia się zielonym paskiem wzdłuż krawędzi muszli. Omułek znajduje zastosowanie w tradycyjnym zielarstwie, a także jako współczesny suplement diety.

Cenne glikozaminoglikany

Za właściwości omułka w dużej mierze odpowiadają zawarte w nim glikozaminoglikany, które należą do polisacharydów. Są to cząsteczki węglowodanów złożone z długich łańcuchów mniejszych monosacharydów (cukrów prostych), połączonych wiązaniami glikozydowymi. Glikozaminoglikany stanowią elementy strukturalne organizmów żywych i pełnią rolę związków biologicznie aktywnych, odpowiedzialnych za rozmaite reakcje.

Preparat z omułka zielonowargowego standaryzowany jest na zawartość glikozaminoglikanów, których zawartość w dziennej dawce wynosi 34,2 mg.

Bezpieczna liofilizacja

Małża jest liofilizowana, co świadczy o zachowaniu wysokiej jakości produktu, bez ryzyka utlenienia lub aktywności niepożądanych mikroorganizmów. Liofilizacja to proces który polega na usuwaniu wody z zamrożonego surowca poprzez bezpośrednie przejście lodu w stan pary wodnej.

34,2mg GAG w dawce dziennej
Proces liofilizacji gwarantujący wysoką jakość surowca
Surowiec pozyskiwany jest z Nowej Zelandii
Bez dodatków i wypełniaczy
Kapsułki z celulozy roślinnej

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Składnik aktywny 1 kapsułka 3 kapsułki
Liofilizowana nowozenlandzka małża zielona  380 mg 1140 mg
 w tym glikozaminoglikany (3%) 11,4 mg 34,2 mg

Zalecane spożycie: 3 kapsułki raz dziennie,

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody po posiłku.

Składniki: Liofilizowana nowozenlandzka małża zielona (Perna Canaliculus) Skład kapsułki: celuloza roślinna.

Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Wyprodukowano w UE.

Liofilizacja to proces który polega na usuwaniu wody z zamrożonego surowca poprzez bezpośrednie przejście lodu w stan pary wodnej. Otrzymany materiał charakteryzuje się wysoką jakością, ponieważ warunki technologiczne procesu minimalizują ryzyko wystąpienia reakcji niepożądanych m.in. spowodowanych aktywnością mikroorganizmów lub utlenieniem.

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenie: Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2022/12/19/SD/96BFEB

 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu