Pharmovit Balsamowiec indyjski 90 k Zobacz większe

Pharmovit Balsamowiec indyjski 90 k

PH764

Balsamowiec indyjski znany jako guggul wspiera organizm w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i glukozy we krwi. Wspomaga funkcje układu nerwowego oraz zdrowie układu sercowo-naczyniowego. Guggul może wykazywać również działanie przeciwutleniając

Więcej szczegółów

5904703900764
2027-01-16
8%
PHARMOVIT
PHARMOVIT DYSTRYBUCJA SP Z O O

Więcej informacji

Pharmovit Balsamowiec indyjski 90 kapsułek


Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: Ekstrakt z żywicy balsamowca indyjskiego standaryzowany na 2,5% guggulosteronów; otoczka kapsułki: żelatyna.

Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
Ekstrakt z żywicy balsamowca indyjskiego (Commiphora mukul) 400 mg
- w tym guggulosterony 10 mg

Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.

Producent: Pharmovit Dystrybucja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu