Biofarmacja Atlant 28 saszetek Zobacz większe

Biopharmacia Atlant 28 saszetek

BF0071

ATLANT Kompleks kolagenowo-glukozaminowy z dodatkiem wapnia i witaminy C to synergia substancji aktywnych dla wsparcia Twoich kości, chrząstki stawowej, skóry i mięśni. Natura jest naszą inspiracją – tylko naturalne składniki, w dużych dawkach.

Więcej szczegółów

5905806900071
2025-03-05
8%
BIOPHARMACIA
BIOFARMACJA POLSKA SP. Z O. O.

Więcej informacji

Biopharmacja ATLANT Kompleks kolagenowo-glukozaminowy z dodatkiem wapnia i witaminy C 30 saszetek


Zdrowe kości
Funkcjonowanie chrząstki stawowej
Praca mięśni

Wapń

 •     potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów
 •     pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
 •     pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego

Witamina C

 •     pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania chrząstki, kości i skóry

Co wyróżnia suplement diety ATLANT na tle preparatów innych firm?

 • 100% Naturalne
  Natura jest naszą inspiracją. Suplement diety ATLANT to 100% składników pochodzenia naturalnego. Czerpiemy z siły i długowieczności natury!
 • Produkt o najwyższej zawartości kolagenu*
  12 200 mg kolagenu w 1 saszetce! Kolagen to białko, które jest naturalnie syntetyzowane w organizmie człowieka, nazywane, nie bez powodu, białkiem młodości. Białko to jest składnikiem chrząstki, kości, skóry i stawów. W preparacie obecny jest kolagen typu I i III. Jest on pochodzenia wołowego, gdyż w ten sposób nie ma konieczności dodawania do suplementu sztucznych dodatków neutralizujących smak i zapach ryb.
 • Glukozamina
  Glukozamina jest strukturalną częścią chrząstki stawowej. Glukozamina w preparacie ATLANT jest naturalnego pochodzenia morskiego. Pozyskiwana ze skorupiaków z Morza Śródziemnego, w dawce, aż 1500 mg siarczanu glukozaminy na saszetkę.
  Organiczny wapń z morza martwego
 • Wapń zawarty w preparacie ATLANT to cytrynian wapnia – związek charakteryzujący się dużą przyswajalnością. Pozyskiwany jest ze skał Morza Martwego. Jego organiczne pochodzenie gwarantuje wysoką jakość suplementu.
 • Czysta Etykieta
  Suplement diety ATLANT ma prosty skład. Zawiera same składniki aktywne w formie proszku, bez dodatków słodzików, wzmacniaczy smaku, barwników, środków zwiększających rozpuszczalność, musujących czy konserwantów. W ten sposób chronimy Twoje zdrowie i środowisko.
 • Certyfikat
  Suplement diety z opatentowaną formułą i certyfikatami jakości
  Suplement diety ATLANT został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia dla stawów, kości, mięśni i skóry. Idealny dla osób intensywnie trenujących, aktywnych oraz tych, których stawy potrzebują regeneracji.

*najwyższa zawartość kolagenu w produktach podobnej kategorii na podstawie danych UAB Softdent, według raportu za lato 2018-2020.

Składniki
Zawartość w 1 saszetce: Hydrolizowany kolagen typu I i III, siarczan glukozaminy (morski, pochodzący ze skorupiaków), cytrynian wapnia, suszone owoce aceroli (łac. Malpighia glabra L.), naturalny aromat, glikozyd stewiolowy.

Składniki  Zawartość w 1 saszetce  RWS*
Hydrolizowany kolagen typu I i III  12 200 mg  -
Siarczan glukozaminy  1500 mg  -
Jony wapnia  120mg  15%
Wyciąg z suszonych owoców aceroli  80 mg  -
W tym witamina C  12 mg   15%
*RWS-Referencyjna wartość spożycia

Zalecane spożycie
Dorośli: 1 saszetkę dziennie
Zawartość saszetki wsypać do szklanki z wodą lub sokiem (ok. 200ml). Mieszać roztwór przez 10-15 minut, dopóki napój nie uzyska solidnej struktury. Zaleca się stosować przez okres do 3 miesięcy.

Wskazówka:
Ze względu na zawarte w suplemencie diety ATLANT jedynie naturalne składniki, produkt nie posiada dodatkowych substancji poprawiających rozpuszczalność. Dlatego zalecamy równomierne rozprowadzenie saszetki cienkim strumieniem i ciągłe mieszanie.

Pamiętaj:
Preparat możesz spożyć posiłkiem lub bez
preparat rozpuszczaj w wodzie / soku o temperaturze pokojowej. Unikaj przyjmowania preparatu po posiłku bogatym w szczawiany, a także z dużą ilością tłuszczu. Jeśli chorujesz na niedoczynność tarczycy i przyjmujesz rano leki, preparat przyjmij w drugiej połowie dnia.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze poniżej 30°C. Chronić przed wilgocią.

Ostrzeżenia:
Zalecana porcja do spożycia niezbędna dla uzyskania korzystnego działania: 1 saszetka. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia. W przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią lub innego, niż zalecane stosowanie, przed zastosowaniem preparatu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Produkt niewskazany dla osób uczulonych na skorupiaki i produkty pochodne (np. siarczan glukozaminy).

Producent:
Gadot Biochemical Industries Ltd, Haifa, Izrael

Podmiot odpowiedzialny: Biopharmacia Sp. z o.o.Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu