Beauty Formulas Głęboko oczyszczające paski na nos Zobacz większe

Beauty Formulas Głęboko oczyszczające paski na nos

BE8648

Zaprojektowane w celu usuwania brudu, nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń zatykających pory na nosie. Rezultaty są natychmiastowe, dzięki czemu Twoja skóra jest czystsza i rozjaśniona.

Więcej szczegółów

5012251008648
2025-10-01
23%
BEAUTY FORMULAS

Więcej informacji

Beauty Formulas GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCE PASKI NA NOS  6 szt.


Paski zostały zaprojektowane w celu usuwania brudu, nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń zatykających pory na nosie. Rezultaty są natychmiastowe, dzięki czemu Twoja skóra jest czystsza i rozjaśniona. Pasek wyciąga brud i sebum z porów, które są następnie usuwane podczas zdejmowania paska.
Testowane dermatologicznie.

Sposób użycia
Dokładnie zmocz nos (pasek nie przyklei się do suchej skóry). Osusz ręce i zdejmij pasek z plastikowej osłonki. Nałóż pasek na zwilżony obszar nosa gładką stroną do dołu, dociskając w celu dobrego kontaktu ze skórą. Pozostaw na 10-15 minut na skórze. Kiedy pasek zaczyna sztywnieć, może być zdjęty. Powoli odklejaj pasek, zaczynając od krawędzi i ciągnij w kierunku środka. Jeśli pasek przylega zbyt mocno do skóry lub jego usuwanie jest bolesne, należy go dokładnie zwilżyć i ostrożnie odkleić.

Składniki Inci
VP/VA Copolymer, PVP, Aqua (Water), Butylene Glycol, Titanium Dioxide, Beantonite, Canaga Odorata Flower Oil, Squalane, Methylparaben, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract.

Ostrzeżenia
Pasek należy użyć bezpośrednio po jego otwarciu. Nie stosuj na suchy nos. Nie stosuj w miejscach,  gdzie  znajdują  się krostki, wypryski, stany zapalne skóry, poparzenia słoneczne lub gdy skóra jest nadmiernie wysuszona. Nie stosuj w miejscach wrażliwych na taśmy, bandaże lub maseczki typu peel-off. Zalecane użycie 1-2 razy w tygodniu, nie częściej  niż  3 razy w  tygodniu. W przypadku podrażnień przerwać stosowanie.
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu