Vitadiet SaccharoBiotic 250 20 k. suplement diety Zobacz większe

Vitadiet SaccharoBiotic 250 20 k. suplement diety

VD5879

Saccharomyces boulardii DBV PG6763. Suplement diety zawierający drożdże probiotyczne Saccharomyces boulardii DBV PG6763.

Więcej szczegółów

5900425005879
23%
VITADIET
Ichem Sp z oo

Więcej informacji

Vitadiet SaccharoBiotic 250 20 kapsułek


SaccharoBiotic250 jest suplementem diety. 1 kapsułka produktu zawiera 250 mg drożdży Saccharomyces boulardii DBV PG6763 otrzymywanych w wyniku opatentowanego procesu produkcyjnego w standardzie GMP (europejski patent EP1693445).

SaccharoBiotic 250 (suplement diety) może być stosowany wspomagająco np .w trakcie przyjmowania antybiotyków, a także przed lub w trakcie odbywania dalekich podróży.

Saccharomyces boulardii przeżywa drogę dotarcia do jelit, jest oporny na procesy trawienne oraz kwas żołądkowy.
Sacchromyces boulardii rozwija się szybciej niż Sacchromyces cerevisiae w temperaturze 37° C, a także lepiej znosi niskie (kwaśne) pH lub ekstremalnie niskie pH w warunkach trawiennych.
Saccharomyces boulardii osiąga wysoki poziom po 3 dniu od rozpoczęcia przyjmowania, a jego stężenie zaczyna spadać po 2 dniu od ostatniego przyjęcia i zostaje całkowicie wydalony 7 dnia po przerwaniu przyjmowania.

Składniki: Saccharomyces boulardii DBV PG6763, kapsułka (hypromeloza, barwnik - dwutlenek tytanu), skrobia kukurydziana, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Skład:
Nazwa składnika                                          Zawartość w 1 kapsułce      Zawartość w 2 kapsułkach
Saccharomyces boulardii DBV PG6763     250 mg ⩾ 5 x 109 CFU        500 mg ⩾ 5 x 109 CFU

Sposób użycia: Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1-2 kapsułki doustnie/ dzień. Suplement diety powinien być zażywany pomiędzy posiłkami, nie należy przyjmować suplementu zaraz po jedzeniu. Zawartości kapsułki nie należy mieszać ze zbyt gorącymi płynami lub pożywieniem (o temperaturze powyżej 50°C). Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Produkt może być stosowany przez dzieci powyżej 1 roku życia  po konsultacji z lekarzem lub dietetykiem. Suplement diety nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób z indywidualnym brakiem tolerancji na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Zawartość w opakowaniu: 20 kapsułekDołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu