Be Healthy Szampon Chlebowy 250 Ml Zobacz większe

Be Healthy Szampon Chlebowy 250 Ml

BEH1045

AQUAFARINA FERMENTI. Szampon z naturalnymi mikroelementami i enzymami kwasu chlebowego. Do każdego rodzaju włosów.

Więcej szczegółów

5903246541045
2024-04-25
23%
BE HEALTHY

Więcej informacji

BE HEALTHY Szampon Chlebowy 250 ml


Chcesz mieć zdrowe, głęboko odżywione, mocne włosy? Polecamy Szampon Chlebowy 250 ml – kolejny z linii kosmetyków Aquafarina Fermenti. Dzięki zawartości drożdży preparat dostarczy twojej czuprynie witaminy z grupy B, a także takich substancji mineralnych jak cynk, fosfor, magnez czy potas. Wyjątkowym składnikiem chlebowego szamponu Aquafarina Fermenti jest także zakwas, będący źródłem bogactwa dobroczynnych substancji organicznych i nieorganicznych, nazywanych metabolitami. Dodatkową zaletą jest wysoka zawartość biotyny.

Ten delikatnie myjący preparat 250 ml skutecznie oczyszcza skórę głowy, zapobiegając przetłuszczaniu się kosmyków. Szczególnie polecany osobom o skórze problematycznej i wrażliwej. Chroni przed powstawaniem łupieżu. Idealnie nadaje się do każdego typu włosów!

Wyprodukowano w UE dla:
Be Healthy
40-671 Katowice
Armii Krajowej 82A


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu