Aura Herbals Hialudrop 500Ml Regeneruje Stawy

AH627

Preparat poprawia sprawność i regenerację stawów oraz wzmacnia chrząstką stawową.

Więcej szczegółów

5902479610627
8%
AURA HERBALS

Ilość w magazynie: mało

61,20zł
56,67zł netto

W ulubionych

Opis

układkostno-stawowy

Więcej informacji

AURAHERBALS  HIALUDROP 500ML


Hialudrop to innowacyjny suplement diety uzupełniający codzienną dietę w składniki strukturalne poprawiające sprawność i regenerację stawów oraz wzmacniające chrząstką stawową. Hialudrop stanowi połączenie trzech substancji korzystnie wpływających na pracę stawów.

  • Kwas hialuronowy wspomaga prawidłową mobilność stawów. Wiąże wodę i odpowiada za sprężystość chrząstki. Pomaga zachować młody wygląd skóry.
  • Siarczan chondroityny ma korzystne działanie przy regeneracji tkanki chrzęstnej w stawach. Nadaje odpowiednią elastyczność i wspomaga ich funkcjonowanie.
  • MSM uczestniczy w syntezie kolagenu w chrząstce stawowej, a także pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie. Spadek poziomu MSM w organizmie następuje wyraźnie wraz z wiekiem.
  • Witamina C przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Wskazania: polecany jest w szczególności osobom po urazach mechanicznych lub z dolegliwościami stawów i narządów ruchu, wspomagająco w stanach znacznego obciążenia stawów np. podczas wysiłku fizycznego lub przy nadwadze, a także dla osób w wieku podeszłym, które chcą utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji.

Sposób użycia: do miarki dozującej wlać roztwór do zalecanej zawartości 15 ml, zmieszać z wodą lub napojem bezalkoholowym i wypić.

Przeciwwskazania: nie podawać dzieciom i młodzieży poniżej 18 roku życia.Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu.

Zalecane dzienne spożycie: zalecana dzienna porcja do spożycia: 15 ml. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Ważne informacje: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywnienia i zdrowy tryb życia.

Zawiera substancje słodzące (ksylitol). Spożycie w nadmiernych iloœciach może mieć efekt przeczyszczający.

Skład zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia: jedna porcja (15 ml) zawiera 700 mg MSM, 600 mg chondroityny, 60 mg kwasu hialuronowego i 18,75 mg witaminy C (15% RWS*)*RWS - Referencyjna Wartoœć Spożycia

Składniki: woda, metylosulfonylometan, substancja słodząca: ksylitol, siarczan chondroityny, substancja konserwująca: sorbinian potasu, kwas hialuronowy.

Masa netto: 500 ml - 33 zalecane dzienne porcje.

Przechowywanie: w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej (15-25°C).

Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Wyprodukowano w Polsce.