Diatomit Ziemia Okrzemkowa widerko 1kg Zobacz większe

Diatomit Ziemia Okrzemkowa wiaderko 1kg

PGE015

Ziemia okrzemkowa nazywana również inaczej diatomitem to naturalnie występująca skała mineralna skała osadowa, która składa się z jednokomórkowych glonów (pancerzyków okrzemek). Jest nietoksyczna dla ludzi i zwierząt domowych. Spożywcza wersja ziemi okrze

Więcej szczegółów

5906395603015
2026-04-29
23%
PERMA GUARD

Ilość w magazynie: średnio

60,37zł
49,08zł netto

netto

W ulubionych

Więcej informacji

Diatomit Ziemia Okrzemkowa wiaderko 1kg

Ziemia okrzemkowa nazywana również inaczej diatomitem to naturalnie występująca skała mineralna skała osadowa, która składa się z jednokomórkowych glonów (pancerzyków okrzemek). Jest nietoksyczna dla ludzi i zwierząt domowych. Spożywcza wersja ziemi okrzemkowej jest produktem bogatym w krzem, składnik, który odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu tkanki łącznej. Dodatkowo zawiera inne związki mineralne takie jak wapń, żelazo, magnez i sód. Produkt naturalny.

Zastosowanie
Uzupełnienie diety w krzem.

Zalecane spożycie
Dorośli: 1 miarka dziennie rozpuszczona w szklance wody. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że porcja jest zbyt duża, zmniejsz porcję do 0,5 miarki (1,5g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3g). Pij 2 litry wody dziennie. Miarka 3g dołączona jest do opakowania. Maksymalna dzienna porcja to 15g.

Dzieci (od 12 roku życia): dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza o połowę, tj. 0,5 miarki (1,5g). Jeżeli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz zacząć stosowanie od 1/4 miarki. Maksymalna dzienna porcja to 7,5g.

Składniki
100% amorficznej ziemi okrzemkowej (ditlenek krzemu 92%).

Ostrzeżenia
Nie zaleca się stosowania produktu u osób w przypadku problemów z płucami i układem oddechowym lub astmą. Nie zaleca się stosowania produktu przez matki karmiące i kobiety w ciąży.

Ważne wskazówki
Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. W razie zaprószenia oczu należy płukać oczy dużą ilością letniej wody.
Ziemia okrzemkowa, z uwagi na właściwości wysuszające, może powodować ich suchość.
Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylanego produktu, gdyż może to doprowadzić do podrażnień układu oddechowego.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Dystrybutor
Perma-Guard Europe Sollaris Sp. z o.o.,
Ul. Górna 22,
05-400 Otwock.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu