Health Labs 4Us SmartMe 250 ml kwasy Omega 3 6 9 Zobacz większe

Health Labs 4Us SmartMe 250 ml kwasy Omega 3 6 9

HL500

Smart me to suplement diety dostarczający do organizmu kwasów Omega -3, -6, -9 o wysokiej biodostępności. Aktywne składniki pochodzą z olejów z wiesiołka, konopnego oraz z dzikiej róży.

Więcej szczegółów

5907783093500
2021-11-30
8%
HEALTH LABS CARE
18 szt.

Więcej informacji

Health Labs 4Us SmartMe 250 ml kwasy Omega 3

Smart me to suplement diety dostarczający do organizmu kwasów Omega -3, -6, -9 o wysokiej biodostępności. Aktywne składniki pochodzą z olejów z wiesiołka, konopnego oraz z dzikiej róży.

Suplement zawiera również witaminy A, D i E.

Witamina E wspiera organizm w walce z wolnymi rodnikami, dzięki czemu opóźnia efekty starzenia. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz zachowaniu zdrowej skóry.

4US SMART ME WARTOŚCI ODŻYWCZE
Estry etylowe wyższych kwasów tłuszczowych o wysokiej zawartości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, -6, -9, aromaty (pomarańczowy, bananowy), witamina E (EVNol SupraBio™-mieszanina tokoferoli i tokotrienoli), witamina A (palmitynian retinylu), witamina D (cholekalcyferol)

Dzienna porcja przeznaczona do spożycia (5 ml) zawiera:
SKŁADNIK W DZIENNEJ PORCJI 5ML:

PROCENT RWS*

  • Omega-3: kwas alfa-linolenowe w postaci estru etylowego 2,4 g
  • Omega-6: kwas linolowy w postaci estru etylowego 1,0 g
  • Omega-9: kwas oleinowy w postaci estru etylowego 0,9 g
  • Witamina E 12 mg 100%
  • tokotrienole 9,50 mg
  • tokoferole 2,50 mg
  • Witamina A 800 µg 100%
  • Witamina D  25 µg 500%

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

** - Brak Referencyjnej Wartości Spożycia

*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

4US SMART ME ZASTOSOWANIE
Zalecane spożycie: 5 ml podczas posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym i chłodnym miejscu.

Producent:
HealthLabs Sp. z o.o.
Białystok, Polska

Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu