Mirlek Dzika Róża 80% i Jeżowka 60 kap Zobacz większe

Mirlek Dzika Róża 80% i Jeżowka 60 kap

ML598

Ekstrakt z dzikiej róży z zawartości 80 % wit. C ( 500 mg) oraz jeżówki z polifenolami 4%.

Więcej szczegółów

5906660437598
2023-11-03
8%
MIR LEK

Więcej informacji

Mirlek Dzika Róża 80% i Jeżowka 60 kap


Ekstrakt z dzikiej róży z zawartości 80 % wit. C ( 500 mg) oraz jeżówki z polifenolami 4%.

Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, jeżówka wspiera profilaktykę nawracających infekcji dróg oddechowych.

Opakowanie zawiera 60 kapsułek - produkt odpowiedni dla wegetarian

SKŁADNIKI
Ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina) o zawartości wit. C 80%, ekstrakt z ziele jeżówki (Echinacea purpurea) o zawartości polifenoli 4%, składnik otoczki kapsułki- hypromeloza

Składniki zawarte 1 kapsułce:
Ekstrakt z owocu dziekiej róży 30:1- 625 mg
w tym witamina C - 500 mg
Ekstrakt z ziela jeżówki 6:1 - 160 mg
w tym polifenole - 6,4 mg

SPOSÓB UŻYCIA
Kapsułkę połknąć i popić obficie wodą. Osoby mające problem z połykaniem mogą otworzyć kapsułkę, wsypać jej zawartość do letniej wody, poczekać do całkowitego rozpuszczenia o spożyć przygotowany w ten sposób napój. Najlepiej przyjmować podczas posiłku.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: jedna kapsułka.

UWAGA
Produkt przeznaczony dla dorosłych. Spożywanie produktu jest niewskazane w okresie ciąży i karmienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz nie zastąpi zdrowego trybu życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Nie stosować u osób z kamicą nerkową, skłonnością do tworzenia kamieni nerkowych oraz osób z chorobą wrzodową. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze poniżej 25 st. C w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu