Nowy Olvita Olej Nagietkowy Kosmetyczny 100ml Zobacz większe

Olvita Olej Nagietkowy Kosmetyczny 100ml

OL149

OLEJ NAGIETKOWY ( olej z nagietka lekarskiego) to 100% kosmetyk naturalny do pielęgnacji ciała i włosów. Systematycznie stosowany odżywia, regeneruje, nawilża i uelastycznia oraz łagodzi stany zapalne i podrażnienia skóry

Więcej szczegółów

5902841300149
23%
OLVITA

Opis

działaniezdrowy wygląd
płećdla Niej
płećdla Niego

Więcej informacji

OLVITA OLEJ NAGIETKOWY KOSMETYCZNY 100ML


OLEJ NAGIETKOWY ( olej z nagietka lekarskiego) to 100% kosmetyk naturalny do pielęgnacji ciała i włosów. Systematycznie stosowany odżywia, regeneruje, nawilża i uelastycznia oraz łagodzi stany zapalne i podrażnienia skóry. Naturalnie zawarte w oleju antyoksydanty spowalniają proces starzenia się skóry. Olej stosowany w pielęgnacji włosów ( olejowanie ) wzmacnia, odżywia i ułatwia rozczesywanie.

Do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli produkt dostanie się do oczu, należy przemyć je dużą ilością czystej wody. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek składnik produktu. Kolor i zapach produktu może nieznacznie różnić się w kolejnych partiach.

Przechowywanie:
Przechowywać w chłodnym miejscu z dala od źródła ciepła i promieniowania słonecznego.

Opakowanie:
Brązowe butelki z podajnikiem.

Dostępne pojemności: 100 ml

Kraj pochodzenia: Anglia

Składniki: Helianthus annuus seed oil, calendula officinalis flower extract

Sposób użycia:
Na umytą i suchą skórę nanieść niewielką ilość oleju i lekko go wmasować. Olej stosowany także w pielęgnacji włosów ( olejowanie ) wzmacnia, odżywia i ułatwia rozczesywanie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu