Vitus Ratownik 539 balsam do masażu 2w1 190ml Zobacz większe

Vitus Ratownik 539 balsam do masażu 2w1 190ml

VI145

Kombinowany balsam FULL-UP tworzy efekt, który szybko przynosi ulgę w stanie napięć, dając poczucie relaksu. Regenerujący masaż ciała z użyciem balsamu poprawia wydajność i dobre samopoczucie

Więcej szczegółów

5902414452145
23%
RATOWNIK

Opis

układkostno-stawowy

Więcej informacji

VITUS RATOWNIK 539 balsam do masażu 2w1 190ml

 
Kapsaicyna, mentol i kamfora

Intensywnie działający balsam do masażu całego ciała, z podwójnym efektem chłodzenia i działaniem intensywnie rozgrzewającym.

Kombinowany balsam FULL-UP tworzy efekt, który szybko przynosi ulgę w stanie napięć, dając poczucie relaksu. Regenerujący masaż ciała z użyciem balsamu poprawia  wydajność i dobre samopoczucie. Łagodzi uczucie dyskomfortu.  Kapsaicyna, mentol i kamfora są sprawdzonymi narzędziami pierwszej pomocy, które przynoszą ulgę i zapewniają trwałe chłodzenie i stymulujący efekt. Ekstrakty ziołowe, jako część środka, mają energetyzujący  i uspokajający wpływ na skórę. Ta złożona, aktywna kompozycja jest zalecana do codziennego masażu.
Intensywnie odświeża i stymulując krążenie zwiększa skuteczność substancji czynnych. 


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu