Swsnson Herbal Detox krople 29,6ml Zobacz większe

Swsnson Herbal Detox krople 29,6ml

SWU489

Swanson Herbal Detox Drops to suplement diety w płynie, który zawiera kompleks ziół o właściwościach oczyszczających dla wątroby i nerek.

Więcej szczegółów

087614024899
8%
SWANSON

Ilość w magazynie: średnio

43,90zł
40,65zł netto

W ulubionych

Więcej informacji

Swsnson Herbal Detox krople 29,6ml

Swanson Herbal Detox Drops to suplement diety w płynie, który zawiera kompleks ziół o właściwościach oczyszczających wątroby i nerek.

SKŁADNIKI: Tarczyca bocznokwiatowa, koper włoski, dzika róża, karczoch, brzoza brodawkowa, pokrzywa, ostropest plamisty, melisa lekarska, nośnik: wegetariański glicerol, woda oczyszczona

SPOSÓB UŻYCIA: 1 kroplomierz dziennie wymieszać z 200ml wody, herbaty lub ulubionego napoju. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Informacja ze strony producenta:
Przed spożyciem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą jeśli przyjmujesz leki na receptę bądź masz problemy z pęcherzykiem żółciowym. Produkt niewskazany dla osób z niedrożnością jelit lub przewodu żółciowego.

Zawartość 1 kroplomierza 28 kropli:

Tarczyca bocznokwiatowa (Scutellaria laterifora)(część naziemna) 100mg
Koper włoski (Foeniculum vulgare)(nasiona) 86,5mg
Dzika róża (Rosa canina) (owoc) 86,5mg
Karczoch (Cynara scolymus)(liście) 69,5mg
Brzoza brodawkowa (Betula alba)(liście) 67,5mg
Pokrzywa (Urtica dioica)(liście) 62,5mg
Ostropest plamisty (Cilybum marianum)(nasiona) 54mg
Melisa lekarska (Mellisa officinalis)(liście) 52,5mg


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu