Olandia olej rzepakowy eko 250ml Zobacz większe

Olandia Olej Rzepakowy Eko 250ml

OLA505

Ekologiczny olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno, to doskonały dodatek do sałatek, gotowania i pieczenia. Olej posiada delikatny i łagodny smak.

Więcej szczegółów

3742213267649
5%
OLANDIA

Ilość w magazynie: mało

12,30zł
11,71zł netto

W ulubionych

Więcej informacji

Olandia olej rzepakowy eko 250ml


Ekologiczny 100% olej rzepakowy  doskonały do stosowania do potraw na zimno jak i na ciepło. Delikatny orzechowy smak i wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega 3 są jego głównymi walorami.

Olej jest tłoczony z nasion uprawianych zgodnie ze ścisłymi wytycznymi UE. Spełnia najwyższe wymagania dla produktów ekologicznych. W rolnictwie ekologicznym używanie nawozów chemicznych, pestycydów syntetycznych jest całkowicie zabronione.

Kwasy tłuszczowe Omega 3 pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Jak stosować ? Uniwersalne zastosowanie - do sałatek jak również do gotowania, smażenia i pieczenia. Na zimno używać według uznania do różnych potraw np.: kasz, ziemniaków, past serowych, past kanapkowych, sałatek, sałat, surówek, sosów, dressingów i majonezów  domowych

Przechowywanie Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu, chronić przed bezpośrednim działaniem słońca. Trwałość produktu 12 miesięcy.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu