BIOMED PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ WELL GUM 0,5L Zobacz większe

Biomed Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Well Gum 0,5L

SP639

Płyn do płukania jamy ustnej Well gum, wzbogacony jest w naturalne olejki eteryczne, dzięki czemu można zaobserwować zdrowsze dziąsła juz po 4 tygodniach stosowania.

Więcej szczegółów

7640168930639
23%
SPLAT
DARMED DARIUSZ KULBICKI

Więcej informacji

BIOMED PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ WELL GUM 500 ML


Płyn do płukania jamy ustnej Splat biomed WELL GUM wzbogacony o naturalne olejki eteryczne zapewnia wyraźnie zdrowsze dziąsła juz po 4 tygodniach regularnego stosowania.

Składniki aktywne płynu do płukania jamy ustnej Splat biomed WELL GUM:

arginina wraz z miedzią, magnezem i cynkiem zwiększają odporność szkliwa, przeciwdziałają występowaniu nadwrażliwości kontaktowej

bromelaina - wyciąg z owocu papai enzymatycznie usuwa płytkę nazębną

wyciągi z szałwi, babki lancetowatej i liści brzozy - zapewniają ochronę przeciwbaketryjną, zapobiegając próchnicy i stanom zapalnym dziąseł

olejki eteryczne: eukaliptusowy, anyżowy, cedrowy, goździkowy, rozmarynowy  działają przeciwzapalnie i przeciwutleniająco

Płyn jest w 99% ze składników pochodzenia naturalnego. Płyn nie zawiera: fluoru, alkoholu, SLES, Chlorheksydyny, sacharyny, PEG i barwników. Płyn dedykowany dla całej rodziny. Przyjazny dla VEGAN.

Sposób użycia: Nalać płyn do zakrętki. Nie rozcieńczać płynu wodą. Przepłukiwać jamę ustną przez minutę, następnie wypluć płyn. Nie połykać.

Uwaga! Po przepłuklaniu jamy ustnej należy wypluć płyn! Dzieci do lat 8 powinny stosować produkt pod nadzorem osoby dorosłej. Dzieci powyżej 8 roku życia mogą stosować produkt samodzielnie.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu