BIOMED PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ SUPERWHITE 0,5 Zobacz większe

Biomed Płyn Do Płukania Jamy Ustnej Superwhite 0,5

SP032

Płyn do płukania jamy ustnej Superwhite usuwa przebarwienia z płytki nazębnej, zapobiega rozwojowi bakterii w jamie ustnej, a także wzmacnia szkliwo.

Więcej szczegółów

7640168931032
2024-06-01
23%
SPLAT

Więcej informacji

BIOMED PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ SUPERWHITE 500 ML


Naturalny płyn do płukania jamy ustnej biomed SUPERWHITE z ekstraktem z kokosa usuwa przebarwienia w powierzchni szkliwa, zapobiega namnażaniu się płytki bakteryjnej i wzmacnia szkliwo zębów.
 
Składniki aktywne płynu do płukania biomed SUPERWHITE:

fermentowany ekstrakt z kokosa i bakterie kwasu mlekowego działają antybakteryjnie hamując namnażanie się nalotu na powierzchni zębów, zapobiegają powstawaniu próchnicy

arginina oraz cynk, miedź, magnez wzmacniają szkliwo zębów, zapobiegają występowania nadwrażliwości

enzym papaina(bromelaina) - celuje w  biofilm, zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej i jej mineralizacji w kamień nazębny

wyciągi z liści brzozy i babki lancetowatej wspomagają dobrą kondycję dziąseł, łagodzą podrażnienia i działaja przeciw występowaniu stanów zapalnych dziąseł

Płyn zawiera 99% naturalnych składników. Płyn nie zawiera: fluoru, SLES, chlorheksydyny, sacharyny, PEG i syntetycznych barwników. Płyn dedykowany dla całej rodziny.

Sposób użycia: Nalać płyn do zakrętki. Nie rozcieńczać płynu wodą. Przepłukiwać jamę ustną przez minutę, następnie wypluć płyn. Nie połykać.

Uwaga! Po przepłuklaniu jamy ustnej należy wypluć płyn! Dzieci do lat 8 powinny stosować produkt pod nadzorem osoby dorosłej. Dzieci powyżej 8 roku życia mogą stosować produkt samodzielnie.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu