DABUR PASTA MESWAK BEZ FLUORU 200G Zobacz większe

Dabur Pasta do zębów Meswak Bez Fluoru 200G

DA268/938

Pasta do zębów Meswak oczyszcza, wzmacnia, zapobiega próchnicy i zapewnia świeży oddech, dzięki zawartości głównego składnika, jakim jest ekstrakt z rośliny Miswak. Pasta nie zawiera flurou.

Więcej szczegółów

8901207025938
23%
DABUR

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

18,50zł
15,04zł netto

W ulubionych

Opis

działaniezdrowy wygląd
płećdla Niego
płećdla Niej

Więcej informacji

DABUR PASTA MESWAK BEZ FLUORU 200G


Meswak Pasta do zębów:

  • oczyszcza zęby
  • wzmacnia dziąsła
  • zapobiega próchnicy
  • zapewnia świeży oddech

Meswak jest naukowo opracowaną pastą do zębów, jej głównym składnikiem jest czysty ekstrakt roślinny Miswak -Salvadore Persica, czyli słynne drzewo Arakowe, które porasta wschodnią część Indii. Gałązki i korzenie tego drzewa od wieków służyły jako szczoteczka do zębów i są jej najstarszą formą. Ściągające i antybakteryjne właściwości ekstrakt roślinny Miswak przyczyniają się do zmniejszenia próchnicy zębów i doskonale chronią dziąsła.

To niezwykle dobrze czyszcząca zęby pasta o przyjemnym smaku, który utrzymuje się na długo po umyciu zębów. Antybakteryjne właściwości Miswak pomagają w zapobieganiu próchnicy i innym chorobom jamy ustnej a także mają działanie wybielające.

Pasta doskonale czyści zęby, wzmacnia dziąsła, zapobiega próchnicy i zapewnia świeży oddech.

Skład: Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua (Treated Water), Silica, Sodium Lauryl Sulphate, Flavor (Aroma), Miswak Extract (Salvadora Persica extract), Carrageenan, Celluose Gum, Sodium Silicate, Sodium Benzoate, Glycerine, Sodium Saccharin, Methyl Paraben, Eugenol and Propyl Paraben