COLWAY ELIKSIR POD OCZY 15 ML Zobacz większe

Colway Eliksir Pod Oczy 15 Ml Likwiduje Opuchliznę

CW214

Wygładza, rozświetla, odmładza, na zmarszczki,zasinienia, likwiduje opuchlizne, worki pod oczami, pielęgnuje okolice oczu, pobudza mikrokrążenie, odżywia, dotlenia skórę.

Więcej szczegółów

5907441036214
2022-01-31
23%
COLWAY

Opis

produktypolskie
płećdla Niej
rodzaj skóryzmarszczki
działanieantystarzeniowy
płećdla Niego

Więcej informacji

COLWAY ELIKSIR-KREM POD OCZY 15 ML

,,Eliksir Krem  pod Oczy" z Eyeserylem i Ekstraktem z bławatka
Efekty: wygładzenie, rozświetlenie, odmłodzenie, na zmarszczki,zasinienia, likwiduje opuchlizne, worki pod oczami.
Pojemność: 15ml

Unikalne połączenie składników w kosmetyku rozwiązuje dwa podstawowe problemy pielęgnacji okolicy oczu – tworzące się zmarszczki oraz zasinienia i obrzęki.
Twoja skóra rozkwitnie na nowo, dzięki czynnikowi wzrostu fibroblastów – FGF-1, ten wyjątkowy komponent zadba o aktywny przyrost komórek Twojej skóry, zapewniających elastyczność, gęstość i spoistość skóry.
Odzyska promienny i świeży wygląd dzięki składnikom pobudzającym mikrokrążenie skórne, dotleniającym i odżywiającym komórki skóry.
Właściwościwybranych składników

FGF-1 to wiodący składnik Eliksiru, pierwszy opracowany biotechnologicznie i wytwarzany całkowicie w Polsce – czynnik wzrostu fibroblastów. Komponent bardzo drogi i równie efektywny! Silnie aktywuje komórki skóry (fibroblasty) do podziałów komórkowych. Efektem jest zwiększona ilość kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego skutkująca poprawą elastyczności, gęstości i nawilżenia skóry.
Eyeseryl i Ekstrakt z bławatka - wyznaczają kolejny kierunek działania produktu. Składniki te pobudzają mikrokrążenie, wpływają na odżywienie, dotlenienie oraz zmniejszenie obrzęków skórnych. Składniki te pomogą Ci również w szybkim pozbyciu się takich problemów jak: podkrążone, zasinione i opuchnięte oczy.

Działanie:
-pielęgnacji okolicy oczu, likwiduje  zmarszczki oraz zasinienia i obrzęki
-zapewnia elastyczność, gęstość i spoistość skóry.
-odzyska promienny i świeży wygląd dzięki składnikom pobudzającym mikrokrążenie skórne
-są dotlenione i odżywione komórki skóry
-zwiększa ilość kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego skutkując poprawą elastyczności, gęstości i nawilżenia skóry
-pobudzają mikrokrążenie, wpływają na odżywienie, dotlenienie oraz zmniejszenie obrzęków skórnych
-składniki te pomogą Ci również w szybkim pozbyciu się takich problemów jak: podkrążone, zasinione i opuchnięte oczy

Sposób użycia i porady

Eliksir pod Oczy, aplikujemy na oczyszczoną skórę, rozprowadzając i wmasowując produkt pod oczami, następnie pozostałość przenosimy na górną powiekę i delikatnie wmasowujemy.
Ze względu na bogactwo substancji aktywnych i siłę swojego działania, Eliksir może być również kremem pielęgnacyjnym twarzy.

Zastosowanie Kolagenu Naturalnego przed aplikacja kremu, zwiększa efekty pielęgnacyjne. Największą poprawę poczujesz stosując Eliksir systematycznie.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu