ART OF NATURE MASTIHA 100% 90 KAPS. Zobacz większe

Art Of Nature Mastiha 100% 90 Kaps.

GSH014

Mastiha 100%, to produkt wspierający układ trawienny w jego prawidłowym funkcjonowaniu. Suplement diety polecany jest jako wsparcie w leczeniu choroby Leśniowskiego-Crohna, refluksu, bakterii Helicobacter Pylori, czy wrzodów żołądka.

Więcej szczegółów

5200314372014
8%
MEDITERRA

Ilość w magazynie: mało

155,00zł
143,52zł netto

W ulubionych

Opis

właściwościwzmocnienie układu odpornościowego
układpokarmowy

Więcej informacji

ART OF NATURE MASTIHA 100% 90 KAPS.


CO TO JEST?
Chios Mastiha to niezwykły dar natury stanowiący niematerialne dziedzictwo kulturowe ludzkości według UNESCO. Żywica z drzewa pistacji kleistej to naturalny surowiec wykorzystany do produkcji suplementów. Pozyskiwany w tradycyjny sposób od tysięcy lat w jednym, wyjątkowym miejscu na ziemi- południowej części greckiej wyspy Chios.

Art of Nature to pierwszy farmaceutyczny produkt przeznaczony do wsparcia układu trawiennego – zgodnie z EFSA – European Food Safety Authority, na bazie najwyżej jakości i czystości Mastiha. Wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, antyoksydacyjne i przeciwcukrzycowe.

DLA KOGO JEST MASTIHA?
Mastiha Chios ma potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi pozytywne działanie na układ trawienny. Jest przeznaczona dla osób, które borykają się z:
chorobą Leśniowskiego-Crohna
bakterią Helicobacter Pylori
refluksem
dbają o profilaktykę wrzodową
mają problemy z trawieniem
odczuwają częste bóle żołądka

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ MASTIHA?
Pierwszy medyczny produkt stworzony bezpośrednio przez Stowarzyszenie Sadowników Mastiha Chios
Jest Tradycyjnym Lekiem Ziołowym stosowanym w objawowym leczeniu chorób i zaburzeń pracy górnej części przewodu pokarmowego, według Europejskiej Agencji Leków (EMA).
Zgodnie z oświadczeniem EFSA – Europejskim Urzędem ds. Bezpieczeństwa Żywności – Mastiha Chios przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowo-trawiennego
Działanie Mastiha w odniesieniu do zwalczania bakterii Helicobacter Pylori czy redukcji objawów choroby Crohna oraz poprawy funkcjonowania została poddana licznym badaniom klinicznym, które jednoznacznie potwierdzają jej pozytywne działanie.


Składniki aktywne w porcji dziennej

1 kapsułka

2 kapsułki

3 kapsułki

4 kapsułki

Chios Mastiha żywica z drzewa pistacji kleistej

350 mg

700 mg

1050 mg

1400 mg


Składniki: Chios Mastiha żywica z drzewa pistacji kleistej (Pistacia Lentiscus var. Chia) proszek, hypromeloza roślinna (otoczka kapsułki)
Produkt bezglutenowy, odpowiedni dla wegan.

JAK STOSOWAĆ?
Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1g Mastiha dziennie. (oświadczenie zdrowotne EFSA)

W przypadku kapsułek 100% Mastiha odpowiednie będzie przyjmowanie 3 kapsułek dziennie, przed posiłkiem, przez okres 3-4 tygodni.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne. Nie możemy zagwarantować jednak, że w publikowanych informacjach nie wkradł się błąd, co nie może stanowić podstaw do jakichkolwiek roszczeń wobec naszej firmy.
Zgłoś błąd w opisie produktu