LOOK FOOD PRZYPRAWA DO DROBIU 50G Zobacz większe

Look Food Przyprawa Do Drobiu 50G

LF2168

Przyprawa do drobiu, to niezbędna przyprawa w twojej kuchni. Przyprawa do drobiu podkreśla delikatny charakter mięsa drobiowego. Nie zawiera środków konserwujących i sztucznych aromatów. Przyprawa nie zawiera soli.

Więcej szczegółów

5902340972168
8%
LOOK FOOD

Zaloguj się aby włączyć powiadomienie o dostępności produktu.

3,50zł
3,24zł netto

W ulubionych

Więcej informacji

LOOK FOOD PRZYPRAWA DO DROBIU 50G


Przyprawa do drobiu to starannie dobrana kompozycja suszonych ziół i warzyw. Stanowi idealny dodatek, wzbogacający smak i aromat dań z drobiu. Nie zawiera substancji konserwujących i sztucznych barwników. Polecana jest jako dopełnienie zdrowej i zrównoważonej diety. W przyprawie do drobiu znajdziemy składniki takie jak: kurkuma, ostra papryka, tymianek, mięta, pieprz, oregano, rozmaryn, gałka muszkatołowa i cząber. Pełni kompozycji dodają jej suszone warzywa, m.in.: marchew, cebula i pasternak.

Jak stosować przyprawę do drobiu?
Przyprawę do drobiu stosuję się do dań z kurczaka, indyka, kaczki i gęsi. Znakomicie spisuje się do przyprawiania potraw pieczonych i grillowanych, a także jako dodatek do dań duszonych i smażonych. Ułatwia przygotowywanie posiłków, dostarczając składników nadających daniom niepowtarzalny smak i aromat.

Producent: Look Food Sp. z o.o.
Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym, zacienionym i chłodnym miejscu.