Hurtownia JODAVIT

Firma JODAVITA Sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski, unikatowego suplementu diety JODAVIT. Misją firmy jest walka z problematyką niedoboru jodu w Polsce, który poruszony został już przez Ministerstwo Zdrowia i Światową Organizację Zdrowia, a który dotyka prawie 90% powierzchni kraju.

Firma JODAVITA Sp. z o. o. jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski, unikatowego suplementu diety JODAVIT.


Misją firmy jest walka z problematyką niedoboru jodu w Polsce, który poruszony został już przez Ministerstwo Zdrowia i Światową Organizację Zdrowia, a który dotyka prawie 90% powierzchni kraju.


Niedobór jodu jest globalnym problemem zdrowotnym. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia ponad 35% populacji cierpi z powodu niedoboru jodu . U ponad 600 mln występują tzw. wola endemiczne, związane z nieprawidłowym funkcjonowaniem tarczycy.


Wzrost świadomości konsumenta


Świadomość konsumencka stale rośnie. To, co jeszcze parę lat temu było tylko  modą na zdrowy tryb życia, obecnie stało się codziennością. Ludzie coraz częściej sięgają po zdrową i naturalną żywność, organiczne suplementy diety i ekologiczne, wegańskie bio-kosmetyki, wolne od szkodliwych środków chemicznych, zagrażających środowisku.


Na przeciw oczekiwaniom wymagających, świadomych klientów wychodzi marka Jodavita, która jest producentem suplementów z jodem.


W ofercie marki znajdziemy serię produktów z jodem w tym suplement diety Jodavit oraz Jodavit + Selen.


Marka Jodavita w hurtowni Green Port


Miło jest nam zakomunikować, że do portfolio produktów dostępnych w hurtowni internetowej GreenPort24.pl, dołączyła właśnie wspomniana znana i ceniona, polska marka – Jodavita. Produkty tej marki są dostępne w cenach hurtowych zarówno dla sklepów internetowych jak i stacjonarnych.


Hurtownia GreenPort w trosce o klienta, oferuje czytelny katalog produktów marki Jodavita, konkurencyjne ceny hurtowe na wszystkie artykuły oraz promocje dla stałych klientów, gwarantujące satysfakcję z każdego złożonego u nas zamówienia.


 


Dlaczego właśnie GreenPort24.pl


 


Jest wiele powodów, dla których warto założyć bezpłatne konto na naszej platformie i zamawiać produkty marki Jodavita w cenach hurtowych.


Przede wszystkim:


              umożliwia ona składanie zamówień przez Internet o każdej porze


              daje możliwość wglądu w historię zamówień


              pozwala śledzić etapy realizacji zamówienia


 


Mając dostęp do platformy B2B klienci na bieżąco mogą także sprawdzić stan dostępnych rabatów, w tym tych na produkty marki Jodavita, a także generować faktury elektroniczne.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 55,00zł
    50,93zł netto

    Suplement diety Jodavit roztwór doustny. Koncentrat jodu aktywnego biologicznie.

    Czekamy na dostawę
    W ulubionych
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji