Hurtownia MANUFAKTURY KAWY

SIEDLECKA MANUFAKTURY KAWY to niewielka palarnia kawy. Kawy wypalane tu są nie tylko z ziaren kawowca, ale też z innych gatunków roślin. Tworzone są z najwyższą dbałością o finalny efekt smakowy i zachowanie aromatu.

Siedlecka Manufaktura Kawy to producent naprawdę pysznej i zdrowej kawy z mniszka lekarskiego. Dzięki kontrolowanemu prażeniu korzenia mniszka i latach doświadczeń z ziarnami kawy możemy cieszyć się pięknym aromatem - głębokim i ciepłym i orzechowym. A przy okazji zyskać zdrowie dzięki detoksykującym właściwościom mniszka lekarskiego. 


Dostępne w naszej hurtowni produkty Siedleckiej Manufatkury Kawy powstają z najlepszych surowców. Troskliwie kontrolowane od momentu uprawy, do momentu palenia. Ziarna kawy pochodzą z najdalszych zakątków świata – Brazylii, Etiopii, Kolumbii, Meksyku, Indii, Kostaryki i Wietnamu od sprawdzonych plantatorów. Indywidualne wypalanie każdego rodzaju ziarna pozwala uzyskać odpowiedni balans smakowy - kwasowości, słodyczy i goryczy. Kawa z mniszka dostępna w hurtowni pochodzi zaś w całości z Polski. 

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.