Hurtownia OTOLANDIA

OTOLANDIA to producent zdrowych przekąsek i dodatków do posiłków, dla dzieci i dla dorosłych.

Kaszki zbożowe Otolandia


Otolandia to polski producent zdrowych i wygodnych przekąsek i dodatków do posiłków. Szczególnie dobrze sprawdzają się dla dzieci, pomagają przemycać wartościowe produkty w atrakcyjnej dla dziecka formie. Łatwe do sporządzenia zbożowe kaszki nie zawierają dodatku cukru, są świetną alternatywą dla supermarketowych produktów.


Przekąski zbożowe bez cukru


Świetną propozycją, która zastąpi niedrowe czipsy są zbożowe chrupki w różnych smakach firmy Otolandia. Słodzone są stevią, dlatego bezpiecznie możesz je podać dziecku. Jest to pełnowartościowa przekąska, zdrowa alternatywa dla przekąsek ze sklepu, szczególnie w podróży.


Owoce liofilizowane Sproszkowane liofilizaty owoców i warzyw to pełnowartościowy dodatek do kaszek, jogurtów, koktajli i innych posiłków. Podczas procesu liofilizacji, czyli suszenia mrozem prawie nie dochodzi do strat w zapachu, kolorze, smaku czy wartości odżywczych czy zmian w strukturze. Owoce i warzywa suszone tą metodą zachowują świeży smak. Producent Otoladnia oferuje liofilizowane mieszanki owoców i warzyw oraz owoce pojedyncze, zarówno całe jak i sproszkowane.
Sprawdź ceny produktów Otolandii w naszej hurtowni!

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.