Hurtownia CODE OF NATURE

Zdrowie bez leków. Jeżeli podobnie jak my wierzysz w uzdrawiające siły przyrody i chcesz mieć pewność, że produkt, który kupujesz jest w 100% naturalny i nie zawiera żadnych chemicznych dodatków, to marka CODE of NATURE jest dla Ciebie. Wszystkie produkty są realizowane pod naszym osobistym nadzorem. Pochodzą z ekologicznych upraw, zawierają wyłącznie naturalne składniki, nie były testowane na zwierzętach. Nie mają sztucznych dodatków. Posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty.

Code of Nature czerpie z uzdrawiającej siły przyrody. Zyskaj zdrowie w zgodzie z naturą. Wszystkie produkty Code of Nature  są w 100% naturalne, nie zawierają żadnych chemicznych dodatków są skuteczne. Jeśli również cenisz te wartości Code of Nature jest dla Ciebie.


Surowce wykorzystywane do stworzenia pochodzą z organicznych upraw. Składy Code of Nature są czyste, zawierają wyłącznie naturalne, najwyższej jakości składniki. Jeśli chcesz zyskać zdrowie z natury, bez chemii wypróbuj gamę produktów Code of Nature. 


Producent Code of Nature niezwykle troskliwie nadzoruje proces powstawania produktów. Produkty Code of Nature to połączenie miłości do natury z najnowszymi technologiami pozwalającymi uzyskać najlepsze parametry produktów końcowych. 


Wszystkie produkty Code of Nature są przyjazne naturze. Powstały z miłością - wegańskie i nie były testowane na zwierzętach. Nie zawierają żadnych sztucznych wypełniaczy ani barwników. Posiadają na to odpowiednie certyfikaty oraz atesty.


Poznaj gamę produktów Code of Nature w naszej hurtowni. Wysokiej jakości naturalne olejki CBD Cannabi.


Wśród nich odnajdziesz przełomowy test genetyczny SkinDNA oraz dedykowane mu zestawy skomponowanych na podstawie wyników suplementów diety. 


Zakochaj się w naturalnych aromatach - stworzone z najwyższej jakości olejków spray'e do aromaterapii wprowadzą w Twoim domu niepowtarzalny nastrój i pomogą Ci się zrelaksować.


Dowiedz się więcej na: www.codeofnature.eu, Instagram: code_of_nature_, FB: CODE of NATURE

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 35,00zł
  28,46zł netto

  Naturalny zapach do domu i auta. Mgiełka z olejkami eterycznymi. Bambus z dodatkiem antybakteryjnym. Zawiera naturalne, najwyższej jakości składniki. Nadaje przestrzeni przytulną atmosferę, uspokaja i oczyszcza. Wypełnij swój dom zamachem perfum.

  W ulubionych
 • 31,00zł
  25,20zł netto

  Neutralizator zapachów skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy nadając długotrwały zapach cytrusów. Zawiera ponad 80 naturalnych składników, w tym olejki eteryczne. Bez żadnych szkodliwych substancji. Extra strong. Wypełnij swój dom zamachem perfum

  W ulubionych
 • 58,00zł
  47,15zł netto

  Naturalny zapach do domu. 100 % czyste olejki eteryczne z cytryny, cyprysu, bazylii, rozmarynu, bergamotki. Mgiełka zapachowa z natury. Skuteczny sposób na poprawę koncentracji i pamięci, oraz na zdrowie bez leków. Wypełnij swój dom zamachem perfum

  W ulubionych
 • 57,00zł
  46,34zł netto

  Naturalny zapach do domu. 100 % czyste olejki eteryczne z pomarańczy, lawendy, cytryny, rozmarynu. Mgiełka zapachowa z natury. Skuteczny sposób na uspokojenie, stres, bezsenność, depresję i na zdrowie bez leków. Wypełnij swój dom zamachem perfum.

  W ulubionych
 • 1 449,00zł
  1 178,05zł netto

  Rewolucyjny test genetyczny SkinDNA pozwala odkryć indywidualne predyspozycje skóry do starzenia się i wielu problemów. Test SkinDna kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i klinik medycyny estetycznej.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów