Hurtownia IODICA

Hurt Iodica. Marka Iodica jest flagowym produktem firmy Solca. Produkty Iodica zawierają czysty, dobrze wchłaniany jod, wydobywany z głębokości 800 metrów, co warunkuje jego jakość. Nie skażony zanieczyszczeniami współczesnego świata spełnia najwyższe standardy jakości. Sprawdź ceny hurtowe!

Produkty z jodem firmy Iodica, dostępne w naszej hurtowni odznaczają nie ponadprzeciętna jakością. Producent pozyskuje jod z złóż ukrytych na głębokości 8000 metrów, co gwarantuje jego czystość biologiczna oraz energetyczną.


Iodica- hurt – sprawdź ceny producenta


Produkty Iodica zabezpieczają zapotrzebowanie na ten ważny pierwiastek, na którego niedobory notorycznie cierpimy. Niski poziom jodu wpływa na pracę układu nerwowego, pracę mózgu, bierze udział w wytwarzaniu hormonów tarczycy T3 i T4, reguluje termogenezę. Dostępne w naszej hurtowni krople Iodica są łatwe do stosowania. Płynna formuła ułatwia precyzyjne dawkowanie.


W naszej hurtowni kupisz naturalny koncentrat iodica 150 mlnaturalny koncentrat jodu Iodica 100 ml oraz jod naturalny w większej butelce 300 ml. Zapewnienie wystarczającej ilości jodu jest ważne dla każdego, zwłaszcza dla niemowląt i kobiet w ciąży. Zapotrzebowanie na jod jest.


Mimo tego, że jod naturalnie występuje w żywności to jednak wysokiej jakości produkty takie jak: ryby morskie, wodorosty nie dla wszystkich są łatwo dostępne. Dlatego warto rozważyć suplementację wybierając producenta Iodica, którego produkty są dostępne w naszej hurtowni.


Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.