Hurtownia Hauster

Homocyne Hauster hurt. Homocyne Hauster to innowacyjny suplement diety, który dzięki zawartości innowacyjnych form witamin z grupy B pomaga zapobiegać zbyt wysokim poziomom homocycteiny we krwi, który współistnienie w przypadku większości chorobów cywilizacyjnych. Sprawdź ceny hurtowe.

Homocyne Hauster to innowacyjne połączenie wysokoprzyswajalnych form witamin z grupy B, których niedobór jest wykrywany w przypadku wielu chorób cywilizacyjnych. Biorąc pod uwagę wiedzę takich ekspertów jak dr Hubert Czerniak oraz Jerzy Zięba, producent stworzył produkt, który z powodzeniem jest w stanie obniżyć ryzyko nadciśnienia tętniczego krwi, chorób degeneracyjnych, czy nawet nowotworów. Producent Homocyne Hauster, bazując na rzetelnych badaniach naukowych stworzył suplement diety, który cieszy się ogromnym zaufaniem klientów naszej hurtowni. Produkt zawiera witaminę B6, B7, B12, kwas foliowy, witaminę PP.


Homocyne Hauster hurt- ceny producenta


Okazuje się, że wysoki poziom homocysteiny spotykany jest w takich chorobach jak: podwyższony poziom cholesterolu, choroba Parkinsona i Alzheimera, guzy nowotworowe oraz powszechne w dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju incydenty sercowo naczyniowe. Homocyne Hauster, który kupisz u naszej hurtowni w cenach hurtowych, pomaga obniżyć poziom homocysteiny, a tym samym poprawić jakość życia, w szczególności osób starszych. Witaminy z grupy B nazywane sa przez niektórych naukowców „witaminami życia”, a uboga w nie dieta wpływa na powszechność chorób przewlekłych w naszym społeczeństwie.


Producent Homocyne Hauster stawia na jakość oraz skuteczność oferowanego przez siebie produktu, dlatego w składzie zawarł opatentowaną metylowaną formę kwasu foliowego. Cechuje się ona podwyższonym wchłanianiem. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, sklep zielarki oraz aptekę, to wszystkie produkty producenta Homocyne Hauster kupisz tanio, w cenach hurtowych. Poznaj nasze ceny w hurcie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.