Hurtownia PERFECT PLAST

PERFECT PLAST

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Plaster działa jak opatrunek i jednocześnie wspiera strukturę mięśniową. Łagodzi dolegliwości i przynosi ulgę. Może być stosowany na ramiona, krzyż, a także szyję.

  W ulubionych
 • Perforowany plaster z wyciągiem z imbiru, wywołuje uczucie ciepła. Działa jak opatrunek, jednocześnie jest wsparciem dla struktur mięśniowych. Łagodzi dolegliwości i przynosi ulgę w zależności od miejsca zastosowania: ramiona, krzyż, szyja.

  W ulubionych
 • Plaster rozgrzewający z dużą ilością składników aktywnych o działaniuprzeciwbólowym i łagodzącym, takich jak czarci pazur, arnika górska ikora wierzby białej. Produkt stosowany miejscowo działa kojąco na bólemięśni i stawów, bóle menstruacyjne.

  W ulubionych
 • Plaster skutecznie rozluźnia głębokie partie mięśni i przynosi ulgę w bólach pleców, ramion i szyi. Wykazuje działanie rozgrzewające do 12 godz. Jest łatwy i wygodny w użyciu.

  W ulubionych
 • Transparentny plaster z opatrunkiem nasączonym wyciągiem z aloesu. Przyspiesza proces gojenia ran i skaleczeń (aloes posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Zawarte w nim taniny zapobiegają infekcjom, tamują krwawienia i przyspieszają go

  W ulubionych
 • Zesaw ZOO to hipoalergiczne plastry dla dzieci z kolorowymi nadrukami iantyseptycznym opatrunkiem od marki Perfect Plast. Wykonane z elastycznego itrwałego materiału, dopasowującego się do kształtów ciała. Odporne na brud iwodę.Delikatnie przylegają do sk

  W ulubionych
 • Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Plaster ekonomiczny to plaster do cięcia na bazie białej 100% bawełnianej tkaniny. Pozwala zabezpieczyć rany o różnej wielkości,

  W ulubionych
 • Kids Hero to hipoalergiczne plastry dla dzieci z kolorowymi nadrukami i antyseptycznym opatrunkiem od marki Perfect Plast. Wykonane z elastycznego i trwałego materiału, dopasowującego się do kształtów ciała.

  W ulubionych
 • Perfect Plast to wysokiej jakości plastry opatrunkowe, kompletowane w różne zestawy dopasowane do potrzeb klientów. Perfect Plast Classic to klasyczny bawełniany, bardzo wytrzymały plaster o szerokości 2 cm, w kolorze białym

  W ulubionych
 • Zestaw turystyczny jest niezbędny w trakcie wycieczki, podróży czy wakacyjnej aktywności.Plastry przepuszczają powietrze i parę wodną. Doskonale przylegają do skóry.Nie przyklejają się do rany, przez co usunięcie ich jest bezbolesne.

  W ulubionych
 • Rozgrzewający plaster do stosowania miejscowego na skórę. Stymuluje lepsze ukrwienie i odżywienie skóry, przynosi ulgę przy zwiększonej aktywności fizycznej, daje uczucie odprężenia i rozluźnienia.Działa do 6 godzin.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów