Hurtownia DEWYTREE

Dewytree HURT. Dewytree jest koreańską firmą, zajmującą się produkcją naturalnych kosmetyków. Producent Dewytree przywiązuje dużą wagę do tego, by tworzone produkty były jak najbardziej naturalne i bezpieczne do stosowania. Flagowym produktem marki Dewytree jest kojący żel bambusowy.

Producent Dewytree słynie z produkcji naturalnych i bezpiecznych do stosowania kosmetyków. Firma wywodzi się z Korei.


Głównym założeniem producenta Dewytree dostępnym w naszej hurtowni jest tworzenie produktów bezpiecznych do stosowania przez człowieka o wysokiej jakości.


Producent stworzył, cieszący się dużą popularnością 97% kojący i odświeżający żel bambusowy. Żel jest na bazie koreańskiego bambusa i aloesu. Kupisz go również u nas w hurcie. Producent Dewytree nie bez powodu zawarł w żelu bambus. Jest on bowiem symbolem równowagi ciała i ducha. Bambus jest bogactwem składników aktywnych i dlatego bardzo często wykorzystywany jest w tradycyjnej medycynie koreańskiej ze względu na swoje szerokie spectrum działania.


Dostępny w hurtowni Dewytree, żel bambusowy przyczynia się do utrzymania prawidłowego nawodnienia skóry, zapobiegając jej przesuszaniu. Tak stworzył żel bambusowy, by posiadał on efekt odświeżający i chłodzący.


Żel bambusowy Dewytree przeznaczony jest do stosowania do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza skóry suchej i podrażnionej. Producent Dewytree informuje, że żel może przynieść ulgę w stanach zapalnych skóry i może łagodzić pojawiające się wypryski skórne. Dewytree żel bambusowy może być stosowany zarówno na całe ciało, jak i na włosy.


W naszej hurtowni produkty Dewytree posiada w sprzedaży naturalny żel bambusowy odznaczający się dużą skutecznością i łatwością użycia. Producent dołożył wszelkich starań, by produkt ten zadowolił jak największą rzeszę klientów.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.