Hurtownia SAJSAD

Sajsad HURT. Producent Sajsad zajmuje się produkcją żywności funkcjonalnej w postaci ekologicznych suplementów diety. W kapsułkach Sajsad zamknięte są liofilizaty na bazie naturalnych soków z warzyw i owoców. Sprawdź ceny hurtowe!

Hurtownia Sajsad. Producent Sajsad zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety. Suplementy diety Sajsad tworzone są na bazie żywności funkcjonalnej. Spożywanie żywności funkcjonalnej przyczynia się do utrzymania lepszego stanu zdrowia, a tego właśnie chce dla nas producent Sajsad.


Hurtownia Sajsad większą część surowców pozyskuje głównie ze swojego gospodarstwa ekologicznego. Całe gospodarstwo jest pod nadzorem jednostki certyfikującej. Ważnym aspekt jest również fakt, że Sajsad, którego produkty kupisz w naszej hurtowni mieści się na obrzeżach Puszczy Białowieskiej i Knyszyńskiej. Położenie w takim miejscu sprawia, że produkcja ekologiczna jest w bardzo małym stopniu narażona na zanieczyszczenie metalami ciężkimi. Każda partia produktu, zanim trafi do konsumenta jest starannie sprawdzana i ściśle kontrolowana pod względem zawartości metali ciężkich i pestycydów. Producent Sajsad zapewnia, że produkowane suplementy diety są najwyższej jakości.


Sajsad hurt, hurtownia- sprawdź ceny!


Suplementy diety Sajsad znajdujące się w ofercie naszej hurtowni posiadają optymalną ilość przeciwutleniaczy, dzięki odpowiedniej uprawie i doborze najlepszych odmian warzyw i owoców. Producent Sajsad opatentował produkcję biopreparatów i technologię produkcji, by inne firmy nie kopiowały unikalnego składu suplementów diety Sajsad.


Producent Sajsad współpracuje z najlepszymi ośrodkami badawczymi z Polski, a także USA. Takie działania pozwalają na ciągły rozwój i doskonalenie produktów dostępnych w naszej hurtowni.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.