Hurtownia SAJSAD

Sajsad HURT. Producent Sajsad zajmuje się produkcją żywności funkcjonalnej w postaci ekologicznych suplementów diety. W kapsułkach Sajsad zamknięte są liofilizaty na bazie naturalnych soków z warzyw i owoców. Sprawdź ceny hurtowe!

Hurtownia Sajsad. Producent Sajsad zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety. Suplementy diety Sajsad tworzone są na bazie żywności funkcjonalnej. Spożywanie żywności funkcjonalnej przyczynia się do utrzymania lepszego stanu zdrowia, a tego właśnie chce dla nas producent Sajsad.


Hurtownia Sajsad większą część surowców pozyskuje głównie ze swojego gospodarstwa ekologicznego. Całe gospodarstwo jest pod nadzorem jednostki certyfikującej. Ważnym aspekt jest również fakt, że Sajsad, którego produkty kupisz w naszej hurtowni mieści się na obrzeżach Puszczy Białowieskiej i Knyszyńskiej. Położenie w takim miejscu sprawia, że produkcja ekologiczna jest w bardzo małym stopniu narażona na zanieczyszczenie metalami ciężkimi. Każda partia produktu, zanim trafi do konsumenta jest starannie sprawdzana i ściśle kontrolowana pod względem zawartości metali ciężkich i pestycydów. Producent Sajsad zapewnia, że produkowane suplementy diety są najwyższej jakości.


Sajsad hurt, hurtownia- sprawdź ceny!


Suplementy diety Sajsad znajdujące się w ofercie naszej hurtowni posiadają optymalną ilość przeciwutleniaczy, dzięki odpowiedniej uprawie i doborze najlepszych odmian warzyw i owoców. Producent Sajsad opatentował produkcję biopreparatów i technologię produkcji, by inne firmy nie kopiowały unikalnego składu suplementów diety Sajsad.


Producent Sajsad współpracuje z najlepszymi ośrodkami badawczymi z Polski, a także USA. Takie działania pozwalają na ciągły rozwój i doskonalenie produktów dostępnych w naszej hurtowni.

Więcej
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Witamina C, likopen i bioflawonoidy wykazują silne działanie antyutleniające chronią komórki przed stresem oksydacyjnym - neutralizując szczególnie szkodliwe dla organizmu wolne rodniki tlenowe.

  W ulubionych
 • Gruszki są cennym źródłem wielu mikroelementów i witamin. Miąższ gruszki obfituje w witaminę K, która wspiera prawidłową krzepliwość krwi i poprawia krążenie w organizmie. Gruszki są dobrym źródłem kwasu foliowego

  W ulubionych
 • Główny składnik octu jabłkowego - kwas octowy - ma potwierdzone działanie antybakteryjne i antyseptyczne. Ocet jabłkowy był tradycyjnie wykorzystywany do czyszczenia powierzchni i ich odkażania, leczenia grzybicy paznokci, wszy, brodawek i infekcji ucha.

  W ulubionych
 • Zawartość cennych ze zdrowotnego punktu widzenia związków bioaktywnych (kwasów fenolowych, flawonoidów) była istotnie wyższa w ekologicznym soku zakwaszanym z białej kapusty w porównaniu z produktem konwencjonalnym

  W ulubionych
 • Liofilizat na bazie soku z ekologicznej wiśni. Liofilizowany sok z wiśni (80%), mikronizowany błonnik jabłkowy (20%). Dwie(2) kapsułki dziennie, najlepiej przed posiłkiem.

  W ulubionych
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów