Hurtownia GENACOL

Genacol to marka zajmująca się produkcją wysoko przyswajalnych preparatów kolagenowych. Substancja ta pełni bardzo ważną rolę dla zachowania młodego wyglądu, jak również dla ruchomości stawów i chrząstek. Kolagen zawarty jest w pokarmach pochodzenia zwierzęcego, jednakże jego przyswajalność jest nikła. W organizmie człowieka wraz z upływem czasu maleje ilość tego mikroelementu, dlatego ważne jest wdrożenie optymalnej suplementacji, dzięki której możliwe będzie dostarczenie odpowiedniej dawki tej substancji do organizmu.

Produkty marki Genacol zawierają hydrolizat kolagenu, który jest błyskawicznie wchłaniany w jelitach. Preparat pozytywnie wpływa na syntezę kilku typów kolagenu występującego w organizmie. Dzięki regularnemu stosowaniu suplementu diety możliwe jest spowolnienie procesu starzenia się skóry oraz organów ciała. Należy wskazać, iż kolagen w formie hydrolizatu jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia – nie powoduje reakcji alergicznych, jak również może być przyjmowany przez osoby wykazujące nietolerancję na laktozę i gluten.

W procesie produkcji firma nie stosuje sztucznych ingredientów, które negatywnie oddziałują na zdrowie. Kapsułki otoczone są warstwą żelatyny pochodzenia zwierzęcego, która ulega całkowitemu rozpuszczeniu w organizmie. Ponadto producent, dbając o najwyższą możliwą jakość produktu, nie stosuje konserwantów, barwników oraz syntetycznych wypełniaczy. Preparat hydrolizowany wykazuje podwójną skuteczność, ponieważ jest szybko wchłaniany do organizmu. Osoby, które uskarżają się na dysfunkcje stawów, jak również szybko postępujące procesy starzenia, z pewnością docenią lecznicze właściwości kolagenu.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.