Hurtownia MELICA

Hurt Melica. Firma Melica słynie z produkcji naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn. Producent Melica w doskonały sposób łączy naturę i nowoczesne technologie. Sprawdź naszą ofertę w hurcie produktów Melica.

 

Hurt Melica. Melica to litewska firma, która słynie z produkcji naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Wśród kosmetyków Melica dostępnych w naszej hurtowni, znajdziesz: dezodoranty w kulce, płyny do demakijażu, płyny do higieny intymnej i żele pod prysznic.


Wszystkie kosmetyki Melica, które możesz kupić w naszej hurtowni, zostały stworzone przez najlepszych specjalistów kosmetologii i dermatologii. Producent Melica wskazuje, iż kosmetyki tworzył z myślą o ludziach, którzy chcą cieszyć się kosmetykami z czystym i bezpiecznym składem.


Producent Melica zasłynął przede wszystkim z tego, że jego produkty posiadają czysty i przejrzysty skład, ale także posiadają atrakcyjną cenę. Jak zapewnia producent Melica , głównymi składnikami produktów są oleje i ekstrakty roślinne, a do produkcji używa się tylko składników pochodzenia roślinnego. Warto dodać, że ponad 95% produktów posiada certyfikat ECOCERT.


Dostępne w naszej hurtowni kosmetyki Melica są w pełni bezpieczne do stosowania, nawet u osób ze skóra wrażliwą. Dla osób ze skłonnością do podrażnień, producent Melica  do niektórych swoich produktów dodał panthenol i rumianek. Warto dodać, że kosmetyki Melica nie zawierają parabenów, alkoholu, syntetycznych barwników i konserwantów.


Kosmetyki Melica kupisz w naszej hurtowni ekologicznej, ale także w wielu państwach całego świata, co świadczy o skuteczności ich stosowania i atrakcyjnej cenie.


Sprawdź ceny w hurcie.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.