Promocja SULPHUR MINERALNA ODŻYWKA ZDROJOWA 200G Zobacz większe

SULPHUR MINERALNA ODŻYWKA ZDROJOWA 200G

SU097

Mineralna odżywka zdrojowa polecana jest dla włosów przetłuszczających się. Odżywka sprawia, że włosy mniej się przetłuszczają i nie są przesuszone, są puszyste, łatwo się rozczesują i dobrze układają.

Więcej szczegółów

5907256000097
23%
SULPHUR

Ilość w magazynie: 4 szt.

18,00zł
14,63zł netto

-20%

22,50zł brutto

W ulubionych

Opis

płećdla Niego
płećdla Niej
rodzaj włosówtłuste

Więcej informacji

SULPHUR MINERALNA ODŻYWKA ZDROJOWA 200G


Jedna z nielicznych odżywek na rynku zmniejszająca przetłuszczanie się włosów, nie powodując jednocześnie ich przesuszenia. Zawiera najcenniejsze składniki solanek siarczkowych. Odpowiednia również dla skóry głowy skłonnej do podrażnień. Sprawia, że włosy stają się naturalnie puszyste. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Zawarte w odżywce składniki to aktywne biologicznie związki siarki (S2-, HS-, siarka koloidalna), liczne jony (wapnia, magnezu, jodu, potasu, bromu) oraz inne mikroelementy. Wody siarczkowe posiadają właściwości keratolityczne – oczyszczają skórę głowy i włosy, przygotowując je do wchłaniania cennych składników odżywki. Działanie keratoplastyczne poprzez wpływ na procesy metaboliczne stymuluje odnowę tkankową. Związki siarki wpływają korzystnie na keratynę włosów i naskórka. Włosy stają się zdrowsze i mocniejsze.

Działanie:

  • zmniejsza przetłuszczanie się włosów nie powodując ich przesuszenia,
  • sprawia, że włosy stają się naturalnie puszyste,
  • ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

Stosowanie: Po umyciu włosów (zaleca się Mineralny szampon zdrojowy sulphur) odżywkę wcierać lekkim masażem w skórę głowy i włosy przez 2-3 min. Spłukać włosy ciepłą wodą, delikatnie osuszyć.
W badaniach dermatologicznych i aplikacyjnych nie zaobserwowano odczynów alergicznych i podrażnień.
Opakowanie: 200,0g