Hurtownia NATTURELLY

Innowacyjna polska firma, działająca w obszarze żywności ekologicznej i funkcjonalnej, Natturelly specjalizuje się w produkcji i dystrybucji przetworów owocowych o określonych wskazaniach prozdrowotnych. W ofercie firmy można znaleźć np soki i syropy z takich owoców jak: rokitnik, malina, mango, jagoda, żurawina, borówka oraz czarna porzeczka.

Naturalny proces przetwarzania surowców, pozwala zachować większość składników odżywczych i mineralnych.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 45,50zł
  42,13zł netto

  Mus z rokitnika i aceroli jest cennym źródłem wartościowych składników odżywczych. Rokitnik wraz z acerolą wspiera układ odpornościowy, wzmacnia krążenie krwi i pracę serca, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych, wzmacnia pracę mózgu i układu nerwowego.

  45,50zł
  W ulubionych
 • 17,40zł
  16,11zł netto

  Przecier z malin to drogocenne źródło antyoksydantów, potasu magnezu i wapnia. Przecier malinowy wzmacnia serce, pozytywnie wpływa na ciśnienie tętnicze, a także ma właściwości przeciwmiażdżycowe. Przecier z malin wspomaga pracę układu pokarmowego.

  17,40zł
  Czekamy na dostawę
  W ulubionych
 • 18,20zł
  16,85zł netto

  Mus z żurawiny, oprócz doskonałych walorów smakowych, posiada także walory zdrowotne, m.in. oczyszczają nerki i pęcherz, co zapobiega powstawaniom infekcji, a także pomagają złagodzić wrzody żołądka. Mus z żurawiny posiada dużą ilość witaminy C.

  18,20zł
  W ulubionych
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów